خرید و فروش مستغلات در پونک

خرید و فروش املاک و مستغلات در پونک یا هر منطقه ی دیگری درواقع بخشی از اهداف و برنامه هرکسی میباشد. در این مقاله،  می خواهیم به شما یک راهنما برای خرید و فروش املاک و مستغلات در پونک ارائه بدهیم.از داخل این راهنما برای خرید و فروش املاک و مستغلات در پونک، شما میتوانید به راحتی برخی از تکنیک هایی را یاد بگیرید که به شما کمک میکند تا خانه خود را سریعتر از همیشه به فروش برسانید یا ملک و زمین را با سودی فراوان بفروشید و خریداری کنید. می توانید مطمئن باشید که این راهنمایی ها برای شما جوابگو خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره فروش کلنگی در پونک بر روی لینک سبز رنگ کلیک نمایید .

 

خرید با قیمت پایین و فروش با سود بالا

من مطمئن هستم که شما از قبل این روش را شنیدید. هنگام خرید و فروش املاک و مستغلات در پونک گاهی اوقات شما می توانید یک ملکی که نیازمند بازسازی میباشد را با یک قیمت نسبتا پایین خریداری کنید و بلافاصله بعد از تعمیر و رسیدگی به آن، آن را با قیمت عالی به فروش برسانید. اما در چنین مواردی، شما باید برخی تعمیرات را در خانه انجام دهید تا بتوانید ارزش خانه را افزایش دهید و آن را به قیمتی خوب تبدیل کنید.

هنگامی که شما بخواهید از این تکنیک استفاده کنید باید بدانید که احتمالا،بیش از حد با بحث تعمیرات و بازسازی درگیر خواهد شد. این پروسه ممکن است اندکی خسته کننده باشد. چراکه شما با مواردی همچون نوسان قیمت مصالح،هزینه ی کارگر و سر و کله زدن با این مشکلات مواجه خواهید بود. اما هیچ چیز اشتباهی در این تکنیک وجود ندارد و شما باید بدانید که بسیاری از مردم از این تکنیک استفاده می کنند تا موفقیتی که می خواهند را بدست آوردند.

شما می توانید کسی را برای انجام تعمیرات استخدام کنید یا اگر در توانتان است و زمانش را دارید خودتان آن را انجام دهید.در غیر این صورت اجازه بدهید افرادحرفه ای اینکار را برای شما انجام دهند.در نهایت بیاید گفت برخی بازسازی ها و تعمیرات جزئی شما را متحمل هزینه ی پایینی میکند اما در عوض هنگام فروش ملک شما میتوانید آن را با قیمت بالا بفروشید.

خرید و فروش مستغلات در پونک

خرید و فروش مستغلات در پونک

مذاکره با فروشنده

چنانچه قصد خرید و فروش مستغلات در پونک را دارید توجه داشته باشید که هنگام مذاکره با یک فروشنده، پیشنهاد معقولی ارائه دهید. اغلب زمان ها، افرادی که در تلاش برای ایجاد معامله ای بسیار پرخاشگرانه هستند و صرفا به منفعت خود توجه میکنند و طرف مقابل را فراموش میکنند.در حالیکه شما باید یک مذاکره ی دو طرفه انجام دهید. اما شما باید در عین حال زیرک و توانا در مذاکره و معامله باشید. اگر شما درحال خرید و فروش مستغلات و یک معامله ی پرسود هستید میتوانید از وکلای با تجربه در این زمینه کمک بگیرید. آنها به احتمال زیاد با توجه به تجربه بالا و تسلطی که بر مسائل حقوقی و معامله ای دارند میتوانند معامله ای بسیار بهتر از شما انجام دهند.

نحوه خرید و فروش مستغلات در پونک

قبل از خرید و فروش مستغلات در پونک حتما به خوبی تحقیق و جسنجو کنید. این تحقیق باید در زمینه ی قوانین خرید و فروش ملک و مستغلات و منطقه ی آن و قیمتش باشد. بعضی از مردم سعی می کنند تا در بازار املاک و مستغلات خیلی سریع شرکت کنند و بی گدار به آب میزنند. همین عجله و عدم تحقیق درست آنها موجب ایجاد نتیجه ی بد در معامله میشود و پول زیادی را از دست می دهند. بنابراین، نحوه خرید املاک و مستغلات برای سرمایه گذاری، بررسی تاریخچه هر ملکی است که شما در حال خرید آن هستید، و همچنین تمام جنبه های مجاور آن.

یک راه عالی برای شروع خرید و فروش مستغلات  انجام یک تحقیق جامع و کامل راجب این محله،میزان سودی که میتوان از هر ملک بدست آورد و قیمت آن میباشد. این تحقیق باید کاملا سازماندهی شود. شما میتوانید این تحقیق را از طریق منابع مختلفی جمع آوری کنید.یعنی از طریق مشاورین   معتمد و باتجربه و افرادی که در کار خرید و فروش مستغلات  هستند و تجربه ی کافی دارند.

خرید و فروش مستغلات در پونک

خرید و فروش مستغلات در پونک

تکنیک مقایسه بین املاک و مستغلات مختلف

پس از جستجوی کامل بین املاک و مستغلات جهت خرید و فروش مستغلات  حالا میتوانید برای خود از تحقیقات و جستجوهایی که انجام داده اید،یک لیست تهیه کنید. و بین املاک و مستغلات مختلف یک مقایسه ی حرفه ای انجام دهید. توجه داشته باشید محدوده رقابت بخش مهمی از روند است، بنابراین این را حتما در گوشه ی ذهن خود داشته باشید.

خرید و فروش مستغلات در پونک

خرید و فروش مستغلات در پونک

مذاکرات بر سر خرید و فروش مستغلات در پونک

در روند خرید و فروش مستغلات  حواستان باشد که قبل از امضای قرارداد مذاکرات کاملی را با طرف مقابلتان انجام دهید. چرا که در این روند حتما انتظاراتی به وجود می آید- و شما باید توجه داشته باشید آیا شما این انتظارات تعیین شده را میتوانید برآورده کنید یا خیر. صحبت و مذاکره راجب این انتظارات به این دلیل حائز اهمیت است که شما نمی خواهید با توقعات مشتریان که بدون مشورت با شما تصمیم گرفته اند ، غافلگیر شوید. در این زمینه یک مشاور املاک خوب به عنوان فرد بی طرف میتواند شما را کمک کند چرا که آن ها به خوبی میدانند که چه زمانی برای این کار مناسب است. آنها این امکان را ایجاد میکنند که مشتریان بلافاصله از تغییرات بوجود آمده با خبر شوند و انتظارات جدید را با شفافیت و قاطعانه مطرح می کنند. 

قیمت خرید و فروش مستغلات در پونک

چنانچه کار خرید و فروش مستغلات  حرفه و تجارت شما میباشد بنابراین پول مسئله ی مهمی برایتان به شمار میاید. این معاملات املاک و مستغلات به بیان دیگر وسیله امرار معاش شماست.بنابراین به خوبی لیست قیمت ها را دربیاورید و درباره ی قیمت خرید و فروش مستغلات تحقیق و جستجو کنید. همچنین هنگام مذاکره بر سر قیمت نهایی انعطاف پذیری فقط تا حدی خوب است و بیشتر از آن ممکن است شمارا متوجه ضررهای بسیاری بکند. حواستان باشد که هنگام معامله و پرداخت کمیسیون،مبلغی اضافه تر از آنچه هست نپردازید.

خرید و فروش مستغلات در پونک

خرید وفروش مستغلات در پونک 

سایت مسکن همایون با راه اندازی بخش آگهی خرید و فروش سعی دارد کسانی که قصد خرید و فروش ملک و مستغلات  را دارند را در کنار یکدیگر جمع کند و با در اختیار گذاشتن محفلی تمام اطلاعات لازم خریدار و فروشنده را به طور شفاف بیان کند. خرید آپارتمان در پونک ، فروش آپارتمان در پونک ، فروش زمین در پونک ، فروش ویلا در پونک همگی جز حیطه ی سرمایه گذاری بر روی املاک در منطقه زیبای پونک می باشند

فروش کلنگی در پونک مزایا و معایبی دارد که برای فروش و یا خرید باید به آن ها بپردازیم که معایب خانه های کلنگی عبارتند از : کمبود اتاق خواب ، فرسوده شدن و قدیمی شدن تاسیسات سیم کشی ها ، لوله کشی ها و سیستم فاضلاب ، قدیمی شدن و کهنه شدن  همه ی قسمت های خانه ،باز سازی سرویس بهداشتی ، آشپزخانه ، در ها و پنجره ها و … از معایب خانه کلنگی است و  زندگی کردن در محیط جدید از مزایای فروش کلنگی در پونک است . 

جهت مطالعه درباره خرید و فروش مستغلات در پونک برروی لینک سبز رنگ کلیک نمایید .

شما چه موقع از پرداخت عوارض معاف هستید 

اولين و مهم‌ترين بخش در فروش کلنگی در پونک پرداخت عواضی است که از تسهيلات جديد سازمان نو سازی شهر تهران و یا منطقه و هزينه‌ های مجوز ساخت مسكونی در بافت‌ های فرسوده اختصاص دارد و شما زمانی از پرداخت عوارض معاف می شوید که زمین کلنگی خود را تخریب کنید و آن را به ساختمان و یا برج تبدیل کنید که شما  با این کار در زیبا سازی شهر کمک می کنید . و فروش کلنگی در پونک به صورتی است که شما از تخفیف ۵۰ درصدی پرداخت عوارض بهرهمند می شوید ولی اگر شما مشارکت کنید از تخفیف ۱۰۰ درصدی بهرمند می شوید . 

فروش کلنگی در پونک

فروش کلنگی در پونک

مشکلات فروش زمین کلنگی در پونک 

مشکل فروش کلنگی در پونک و یا خانه های قدیمی در پونک به دلیل نداشتن بهینه سازی مصرف انرژی در تاسیسات ، از مواردی است که همیشه خریداران خانه های کلنگی به آن اهمیت می دهند و از مهم ترین نگرانی های مشتریان است و یکی دیگر از مواردی که خریداران به آن اهمیت می دهند قرار گرفتن قسمت های مختلف خانه های کلنگی است که دسترسی به بعضی جاهای  آن سخت است مانند :  سرویس بهداشتی  که در حیاط قرار داشت ، یا اتاقها کنار هم و روبروی پذیرایی قرار می گرفت ، اگر قرار باشد با خرید خانه قدیمی در آنجا ساکن شوید باید آن خانه را کامل باز سازی کنید تا بتوانید در آنجا زندگی کنید . 

نماسازی برای زمین کلنگی

کسانی كه ساخت‌ و ساز انجام می دهند می دانند که كه طراحی و زیباسازی  نمای ساختمان از اهميت بالایی برخوردار است و اگر شما می خواهید نمای ساختمان از زیبایی چشمگیر و چشم نوازی برخوردار شود باید هزینه های خود را به یک متخصص بسپارید  و اگر شما هیچ مدیریتی برای هزینه ها نداشته باشید هزینه ساخت شما به دو برابر می رسد ، طراحی و اجرای نمای ساختمان بايد براساس معماری ايرانی باشد . 

فروش کلنگی در پونک

فروش کلنگی در پونک

سرمایه گذاری در زمین کلنگی 

کسانی که در کار ساختمان سازی هستند و  هدف از خرید زمین کلنگی عبارتند از : بازسازی این خانه ها و فروش خانه ها با قیمت بالاتر ، مشارکت در زمان مناسب ، تخریب و ایجاد واحد های نوساز ، زمانی که قیمت کلنگی افزایش یافت می فروشند و … ، و قتی شما زمین را خریداری می کنید باید به سن خانه ، متراژ خانه و زمین ، مکان ملک ، زمان خرید ، قیمت خرید زمین ، سند زمین و … باید توجه کنید که هر یک از این مواردی که گفته شد در سرمایه گذاری خرید و فروش کلنگی تاثیر بسیار زیادی دارد . 

قیمت فروش کلنگی در پونک

 امروزه قیمت فروش کلنگی در پونک افزایش پیدا کرده است و بررسی ها نشان می دهند که قیمت زمین کلنگی در پونک به متراژ زمین ، شرقی و غربی بودن ملک ، اسناد زمین و … بستگی دارد که مشتریان به هنگام خرید زمین باید توجه داشته باشند . نماینده ی فروش کلنگی در پونک به شما کمک می‌ کند تا شما بتوانید از هزینه‌ هایی که قرار است برای خرید زمین کلنگی پرداخت کنید و شرایط فروشنده را در اختیار شما قرار می دهند . در چنین مواقعی شما می ‌توانید هزینه کمتری برای خرید زمین کلنگی پرداخت کنید . 

فروش کلنگی در پونک

فروش کلنگی در پونک

معایب طرح تفصیلی و فروش کلنگی

ملک های زیر ۱۰۰ متر فقط ۲ طبقه مجوز ساخت دارند و مناطق جنوب شهر تهران و شمال شرق تهران بیشتر در این طرح تفصیلی قرار دارند و کسانی که در قسمت فروش کلنگی در پونک هستند به این دلیل که طرح تفصیلی به این ملک ها تعلق نمی گیرد قیمت خود را به دو برابر رسانده اند و به آن ها مجوز پنج طبقه ارائه داده می شود و طرح تفصیلی در تهران تاثیر زیادی در ساخت و ساز خواهد گذاشت . 

منظور از کاهش رانت اطلاعاتی در زمین 

 منظور از کاهش رانت اطلاتی در زمین این است که زمین شما قابل دسترس بودن سامانه اطلاعاتی مانند مدارس ، مراکز خرید ، و … است و  طرح تفصیلی تهران برای همه ی مردم و حذف رانت اطلاعاتی و  واسطه گری از طرح ها و ضوابط مربوطه را می توان از دیگر ویژگی های این طرح  نام برد . به عنوان مثال مخابرات براساس این طرح می تواند تعداد کاربران نهایی در یک منطقه را پیش بینی کنند و براساس آن زیر ساخت های خود از قبیل کابل گذاری و کافو ها و تقسیم ها را انجام دهد تا مجبور نباشد به دلیل افزایش مشترکین مرتبا خیابانها و پیاده روها را کنده کابل اضافه یا تعویض نماید و قیمت فروش کنگی در پونک کاهش و یا افزایش میابد . 

 

فروش کلنگی در پونک

فروش کلنگی در پونک

کاهش بار ترافیکی و ارتقای محیط شهری

در طرح تفصیلی شهر تهران در راستای سیاست های کاهش بار ترافیکی پایتخت و ارائه تسهیلات به شهروندان در کمترین زمان و فاصله به محل زندگی یا محل کار آنها دیده شده است که ساختن  پارکینگ های عمومی از طریق اجرای طرح پارکینگ محله ، به ویژه در بافتهای فرسوده ، از جمله این موارد می باشد که علاوه بر گرفتن امتیاز طبقات پارکینگ عمومی ، امکان دریافت یک طبقه تجاری هم داشته باشد که در قیمت فروش کلنگی در پونک و دیگر مناطق تاثیر می گذارد .  

محاسن بازسازی کلنگی  

 محاسن بازسازی عبارتند از : هزینه بسیار کم در مقابل خرید یک آپارتمان جدید ، تغییر فضای داخلی منزلتان دقیقا مطابق سلیقه و خواسته تان ! رنگ و طرح کاشی ها ، دیوار ها ، آشپزخانه و همه چیز تحت کنترل شما خواهد بود ، زندگی کردن در خانه ای که چندین سال در آن بوده و خاطرات زیادی از آن دارید این مورد در علم روانشناسی ثابت شده است که انرژی مثبت بسیار خوبی به اعضای خانواده می دهد ، آشنایی چندین و چند ساله با اهالی ساختمان و محله ، ارزش ملک شما در بدترین حالت حفظ شده و در شرایط معمول بالا می رود و … از محاسن ساخت و ساز وفروش کلنگی در پونک است .

فروش کلنگی در پونک

فروش کلنگی در پونک

معایب بازسازی کلنگی   

معایب بازسازی عبارتند از : اگر خیلی زیاد با کمبود جا مواجه باشید ، میتوان با کمی تغییر در پلان فضای مفید بیشتری داشت اما قطعا نمیتوان مساحت را زیاد کرد ، اگر عمر مفید ساختمان شما رو به اتمام باشد ، بازسازی یک واحد ازکل  ساختمان به لحاظ مهندسی  فایده ای ندارد ، اگر ساختمان شما کلنگی باشد و مطمئن باشید که خریدار بعدی قصد ساخت دارد ، هزینه ای که بابت بازسازی میپردازید به ارزش ملک شما اضافه نخواهد کرد و … از معایب ساخت و ساز و فروش کلنگی در پونک است .

 امیدوارم از این مقاله بهرمند شده باشید و برای خرید و فروش ملک با کارشناسان مربوطه ما در ارتباط باشید .   

دفتر فروش برج جام جم همت

دفتر فروش برج جام جم همت مکانی است که معمولا افرادی که واجد شرایط خرید ، فروش و یا ساخت برج ها میباشند بیشتر با آن آشنایی دارند . از آنجایی که به طور کلی افراد بسیاری در زمینه ساخت و خرید و فروش برج ها در محدوده همت فعالیت دارند و کار میکنند مراجعه های زیادی به فروش برج جام جم همت خواهند داشت  معمولا افرادی که در زمینه ساخت و ساز و خرید و فروش ملک و برج فعالیت دارند یک دفتر فروش بابت فروش کلی یا واحد ها به صورت تکی تاسیس میکنند که کارهای مربوطه را در آن انجام دهند. تا کارها به صورت قانونی و اداری روال خود را طی کند که هم به خریدار و هم به فروشنده اطمینان داده شود .

برای مطالعه ی بیشتر راجب مقاله ی  رهن آپارتمان در جام جم همت روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

مزیت دفتر فروش برج جام جم همت

یکی از مزیت های دفتر املاک جام جم همت این است که شما میتوانید به عنوان خریدار در فضایی کاملا اداری و مطمئن و با توجه به اصول و قانون خرید خود را انجام دهید. درون این دفتر های فروش افرادی به عنوان مشاور وجود دارند که میتوانند شما را در جهت خریدی بهتر راهنمایی کنند به عنوان مثال شما را با توجه به میزان پولی که می خواهید هزینه کنید راهنمایی میکنند که میتوانید چه واحدی از برج را خریداری کنید که برای شما به صرفه باشد

در دفتر املاک جام جم همت نیز مشاوران زیادی هستند کع خریداران محترم را در خرید هرچه بهتر راهنمایی کنند همچنین مزیتی که برای فروشنده دارد این است که فروشنده نیز با اطمینان خاطر فروش برج یا واحدی از برج خود را انجام خواهد داد و در آخر مبلغی به عنوان حق کمیسیون به دفتر فروش برج جام جم داده می شود.

دفتر فروش برج جام جم همت

دفتر فروش برج جام جم همت

دفتر فروش برج جام جم همت آنلاین

دفتر املاک برج جام جم همت تمامی فعالیت های خود را در فضای مجازی و اینترنت نیز انجام می دهد . امروزه اکثر مردم در اینترنت فعالیت دارند بنابراین بیزینس در اینترنت کاری بسیار کاربردی است روز به روز مردم به سوی کارهایی که با اینترنت و به صورت آنلاین و با سرعت بالایی انجام می شود سوق پیدا میکنند چون هم نیاز به مراجعات حضوری ندارند و هم با سرعت و دقت بالایی همراه است بنابراین دفتر فروش برج جام جم همت هم تمامی فعالیت های خود را در اینترنت انجام می دهد تا هم افراد بیشتری را جذب کند و هم کار خود را با سرعت بیشتری پیش ببرد. به طور کلی امروزه هر بیزنس و کاری که با اینترنت انجام شود با موفقیت و در آمد بالایی همراه است زیرا مردم امروزه به دنبال کارهای سریع که در مدت زمان کوتاهی انجام شود هستند.

امکانات برج جام جم همت

مانند تمام برج هایی که در جای جای تهران قرار دارند برج جام جم همت هم دارای امکانات مختلفی است مانند سیستمی که تردد را کنترل می کند ، شوتینگ زباله ها و پسماند غذایی ، برق اظطراری که در مواقع ضرور برق به سرعت وصل شود ، استخر و سونا و جکوزی ، سالن و باشگاه های ورزشی ، سالن های تئاتر و همچنین سرویس اینترنت رایگان و موقعیت مکانی که برج جام جم همت دارد و امکانتی که در هر واحد وجود دارد از قبیل پارکت و سیستم گرمایشی و سرمایشی که سراسر واحد طراحی شده و واحد های تجاری که در برج تئبیه شده است و همچنین دفتر فروش برج جام جم همت که برای خرید و فروش برج فعالیت زیادی دارد. با توجه به اینکه برج جام جم همت امکانات بالایی دارد مردم را به خرید واحد های تجاری و واحد های اداری سوق میدهد .

قیمت فروش واحد مسکونی در برج جام جم همت

برای اینکه از قیمت واحد های مسکونی در برج جام جم همت با خبر شوید باید به دفتر فروش برج جام جم همت مراجعه کنید . در دفتر فروش برج جام جم همت افرادی به عنوان مشاور هستند که از تمامی قیمت ها و مسائل مربوط به فروش برج اطلاعات دارند شما با مراجعه به این افراد میتوانید قیمت های مناسبی را دریافت کنید و با توجه به میزان هزینه ای که مد نظرتان است واحد مسکونی مناسبی را خریداری کنید معمولا با توجه به متراژ و امکاناتی که واحدهای مسکونی دارند قیمت متفاوتی نیز دارند باید حتما توجه داشته باشید که واحدی که خریداری میکنید امکانات کاملی را داشته باشد و با توجه به میزان هزینه ای که انجام می دهید واحد مسکونی مناسبی را دریافت کنید . به طور کلی واحد مسکونی در برج جام جم همت قیمت ثابت و مشخصی ندارد و متغییر است .

دفتر فروش برج جام جم همت

دفتر فروش برج جام جم همت

قیمت فروش واحد اداری در برج جام جم همت 

برای اطلاع از قیمت فروش واحد اداری در برج جام جم همت بهتر است که به دفتر فروش برج جام جم همت مراجعه کنید زیرا مشاوران زیادی که اطلاعات دقیق از قیمت ها دارند شما را راهنمایی خواهند کرد . به طور کلی فروش واحد اداری در برج جام جم همت قیمت ثابت و مشخصی ندارد زیرا قیمت به چند عامل بستگی دارد اولین عامل این است که فروشنده  اطلاع دقیقی از قیمت فروش سایر واحد های مسکونی برج داشته باشد دوم این که با توجه به امکاناتی که واحد مسکونی دارد قیمت تعیین شود و اینکه حتما مبلغی برای دادن تخفیف به خریدار وجود داشته باشد معمولا مشورت با مشاورانی که در دفتر فروش فعالیت دارند کمک بسزایی در فروش و یا خرید واحد تجاری و یا اداری برج خواهد داشت . پس قبل از خرید یا فروش واحد با مشاوران دفتر فروش برج مشورت کنید .

دلایل خرید واحد مسکونی در برج جام جم همت

واحد های مسکونی که در برج جام جم همت قرار دارند از امکانات بالایی برخوردارند یکی از این امکانات که حائز اهمیت است موقعیت مکانی برج می باشد . واحد های مسکونی برج جام جم همت دارای طراحی خاصی هستند کف این واحد ها پارکت به کار رفته است که معمولا دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی اتوماتیک است که در فصول سرد سال سیستم گرمایشی باعث گرمای منزلتان میشود و در فصول گرم سال سیستم سرمایشی هوای سرد و مطلوب را در اختیارتان قرار می دهد . تمامی واحد های مسکونی این برج دارای نماهای زیبا و سقف کاذب است که با نورهای مخفی زیبایی تزئین شده است به طور کلی تمام واحد های مسکونی برج جام جم دارای امکانات کامل رفاهی می باشد به همین خاطر هر خانواده ای که طالب خرید منزلی با رفاه و امکانات عالی است واحد مسکونی در برج جام جم را انتخاب میکند.

دفتر فروش برج جام جم همت

موقعیت مکانی برج جام جم همت

برج جام جم از نظر موقعیت مکانی جایگاه بسار عالی دارد بنابراین تعجبی ندارد که افراد بسیاری طالب خرید واحد های مسکونی و تجاری اداری در برج جام جم باشند. 

برج جام جم از یک سمت مجاور به اتوبان همت است  بزرگراه همت مسیر مناسبی برای رفت و آمد به مرکز شهر برای افرادی که در غرب تهران زندگی میکنند و افرادی که در برج جام جم همت زندگی میکنند است.

برج جام جم همت از سه طریق دیگر به بلوار عدل ، خیابان شهید مخبری و سردار جنگل ربط پیدا میکند . لازم به ذکر است که این مسیر ها هم مسیر مناسبی برای تردد کسانی که در غرب تهران زندگی میکنند و افرادی که ساکن برج جام جم همت هستند است .

به طور کلی از نظر جغرافیایی برج جام جم موقعیت مناسبی دارد و به همین دلیل استقبال بالایی از آن صورت گرفته است .

مشخصات کلی برج جام جم همت 

در ابتدا دفتر املاک برج جام جم همت یکی از برجسته ترین مسخصات این برج محسوب میشود .

مشخصات مکانی:

کشور : ایران     استان : تهران     شهر : تهران     منطقه : پونک ، سردار جنگل     

مشخصات کلی:

نوع ملک : آپارتمان     تعداد طبقات : ۱۹     تعداد واحد : ۸     

مشخصات واحد :

زیر بنا : ۹۰      شماره طبقه : ۲     تعداد خواب : ۲      آشپزخانه : اپن و ام دی اف      سرویس بهداشتی : ایرانی         کفپوش : سرامیک       تعداد خط تلفن : ۱

هم چنین این برج از لحاظ امکانات رفاهی در سطح بالایی قرار دارد و همچنین دارای امکانات دسترسی خوبی به مرکز شهر است قطعا این برج مکان مناسب برای سرمایه گذاری چه در زمینه اداری ، تجاری چهئ مسکونی میباشد .

رهن آپارتمان در جام جم همت و یا هر منطقه ی دیگری گاهی اوقات پروسه ای طولانی و مبهم است که به عنوان رهن یک خانه جدید نیازمند یک برنامه ریزی مناسب و تحقیق جامع در مورد اطلاعات مربوط به رهن آپارتمان در جام جم همت است.

شما باید طوری برنامه ریزی کنید که منزل جدید متناسب با نیازهای شما و بودجه تان باشد. اگر زمان کافی برای تحقیق و جستجو دارید،حتما حداقل یک ماه قبل با نماینده املاک و مستغلات مشورت کنید. اگر میتوانید خود به تنهایی با جستجو در اینترنت و قرار حضوری با صاحبین ملک اینکار را انجام دهید.

حتما قبل از اقدام به جستجوی خانه و رهن آپارتمان در جام جم همت،برخی نکات را در نظر بگیرید و سعی کنید آنها را رعایت کنید.ما این نکات را در این مقاله بیان خواهیم کرد.

برای مطالعه ی بیشتر راجب مقاله ی دفتر فروش برج جام جم همت روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

مشاور املاک برای رهن آپارتمان در جام جم همت

اولین کاری که باید بکنید این است که یک مشاور املاک خوب در منطقه ی خود جستجو کنید. زیرا مشاور املاک تاثیر به سزایی در امنیت و اطمینان معامله ی شما دارد و درواقع راهنما و مشاور میباشد. شما برای یافتن یک مشاور املاک خوب میتوانید از تجربه ی دیگران استفاده کنید و از افرادی که در آن منطقه و محله ساکن هستند پرس و جو کنید. همچنین می توانید برای رهن آپارتمان در جام جم همت در اینترنت جستجو کنید و ویژگی ها،تجارب و شرایط هر مشاور املاک را به خوبی مطالعه کنید.

رهن آپارتمان در جام جم همت

رهن آپارتمان در جام جم همت

قیمت رهن آپارتمان در جام جم همت

جستجو برای قیمت رهن آپارتمان در جام جم همت مسئله ی مهمی ست که باید حتما به آن توجه کنید. چون ممکن است قیمت های مختلفی که توسط مشاورین املاک و صاحبین ملک ارائه میشود شما را گیج و سردرگم کند. مسلما اگر قیمت رهن آپارتمان در این منطقه پایین باشد بسیار به شما کمک خواهد کرد و شما میتوانید در هزینه های دیگرتان صرفه جویی کنید.

اسباب کشی امری پردردسر و پر هزینه است. بنابراین قیمت رهن آپارتمان در جام جم همت مسئله ای حائز اهمیت است و شما نباید در این مورد بی گدار به آب بزنید.

امکانات رفاهی برای رهن خانه

یکی از نکات بسیار مهمی که باید جهت رهن آپارتمان در این منطقه در نظر بگیرید این است که آپارتمان شما در کدام منطقه‌ از شهر و با چه امکانات و شرایطی قرار دارد. بنابراین در این مواقع  شما باید مناطق را برای خود اولویت‌بندی کنید و سپس با توجه به شرایط و سلایق خود برای رهن آپارتمان اقدام نمایید.

این را به خوبی میدانید که هر منطقه‌ای از شهر دارای برخی مزایا میباشند و در کنار آن ممکن است دارای معایبی نیز باشد که باب میل شما نباشد. اما سعی کنید منطقه ای را انتخاب کنید که بیشترین نزدیکی را به شرایط شما داشته باشد. میتوان گفت برج جام جم همت امکانات رفاهی و شرایط بسیار خوبی برای سکونت در غرب تهران دارد.

رهن آپارتمان در جام جم همت

رهن آپارتمان در جام جم همت

شرایط رهن آپارتمان در جام جم همت

اگر بخواهیم اندکی راجب برج جام جم همت بگوییم باید گفت که این برج در موقعیت مکانی خوبی قرار گرفته است و برای رهن آپارتمان شرایط خوبی دارد. این برج از شرق بزرگراه همت به سمت غرب، ابتدای منطقه سردار جنگل قرار گرفته است. بنابراین میتوان گفت شما در صورت سکونت در این برج میتوانید به دیگر مناطق و محله های تهران از طریق بزرگراه همت که یک بزرگراه شاخص و اصلی است، به راحتی دسترسی پیدا کنید.

برج جام جم همت دارای ۲۵ طبقه میباشد و دارای واحدهای مسکونی،تجاری و اداری در متراژهای مختلف میباشد. این برج بصورت مستقل دارای تمام امکانات داخل خود است و شما در صورت سکونت در این برج مجبور نیستید که برای تامین بسیاری از نیازهای روزمره ی خود مجبور به رفت و آمد و خروج از محدوده ی مجتمع نیستید.

رهن آپارتمان در جام جم همت

رهن آپارتمان در جام جم همت

امکانات رفاهی برج جام جم همت

بعد از مسئله ی رفت و آمد و موقعیت جغرافیایی آپارتمان جهت رهن آپارتمان در جام جم همت باید به مسئله ی وجود مراکز و اماکن رفاهی و خدماتی از قبیل،درمانگاه و بیمارستان،مدرسه، داروخانه، فروشگاه موادغذایی، بانک و … توجه نشان داد.

میتوان گفت برج جام جم همت در این زمینه در موقعیت خوبی قرار دارد. از بیمارستان های نزدیک سردار جنگل میتوان، بیمارستان امیر المونین، بیمارستان بهمن،بیمارستان لاله،بیمارستان آتیه و… اشاره کرد.

همچنین این منطقه دارای تعداد زیادی مدرسه در مقاطع مختلف میباشد.سایر امکانات از قبیل فروشگاه و تره بار و داروخانه نیز در این محله به وفور یافت میشود. همچنین برای تفریحات روزمره ساکنین این برج میتوانند از فضای سبز بوستان نهج البلاغه جهت گذراندن وقت یا پیاده‌روی‌هایشان استفاده کنند.

رهن آپارتمان در جام جم همت

رهن آپارتمان در جام جم همت

دسترسی های برج جام جم همت

اگر شما شاغل هستید و به هردلیلی مجبور به رفت و آمد روزانه در سطح شهر هستید هنگام رهن آپارتمان، باید به ساعات اوج ترافیک و میزان ازدحام و شلوغی نیز توجه کنید. همانطور که میدانید برج جام جم همت در جوار اتوبان همت میباشد و این اتوبان در ساعاتی از صبح و بعد از ظهر دارای ترافیک سنگین و نیمه سنگین میباشد. همچنین ممکن است نزدیک بودن آپارتمان شما به اتوبان همت که اتوبانی پر رفت و آمد و دارای آلودگی صوتی میباشد در طولانی مدت موجب اذیت شدن افراد خانواده و به خصوص افرادی که تحت مراقبت میباشند اذیت کننده باشد.

بنابراین باید بدانید که علاوه بر تمام مزایای رهن آپارتمان در این منطقه ،شما باید به معایب آن نیز توجه کنید و تمام جوانب را در نظر بگیرید. علاوه بر این شما باید میزان دسترسی این برج مسکونی را به وسایل حمل و نقل عمومی و تاکسی نیز بسنجید.

اگر شما دارای ماشین شخصی نیستید و زمان فاکتور مهمی در شغل شما محسوب می‌شود این مسئله مهم است که در ساعات صبح تاکسی یا وسیله نقلیه ی عمومی در اختیار باشد.شما باید هنگام رهن آپارتمان در جام جم همت به نزدیکی آن به محل کارتان حتما توجه کنید.

امکانات برج جام جم همت

تمام این موارد ذکر شده برای خارج آپارتمان صدق میکرد. اما شما باید هنگام رهن آپارتمان ،به ویژگی ها و شرایط داخل مجتمع و همچنین داخل خود آپارتمان نیز توجه کنید. باید گفت که این برج ها دارای امکانات متعددی میباشد که در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره میکنیم. این برج ها دارای سیستم کنترل تردد میباشند که درواقع امنیت مجتمع را تامین میکند.همچنین در جای جای آن دوربین های امنیتی و مدار بسته نصب شده است.

علاوه بر آن باید گفت که این برج ها به سیستم شوتینگ زباله مجهز میباشند.همچنین ساکنین آن میتوانند از امکاناتی مثل استخر،سونا و جکوزی اختصاصی،سال های ورزشی بسیار مجهز برای خانم ها و آقایان،سرویس اینترنت adsl اختصاصی و سالن آمفی تئاتر میباشد که مزایای فوق العاده ای به حساب میایند.همچنین شما باید قبل از رهن آپارتمان در جام جم همت راجب حق و حقوق خود در استفاده از این امکانات اطمینان حاصل کنید.

رهن آپارتمان در جام جم همت

رهن آپارتمان در جام جم همت

امکانات داخل منزل

پس از بررسی تمام امکانات و شرایط بیرون از آپارتمان، درنهایت باید به همراه یک مشاور املاک مطمئن و راهنما و یا صاحب ملک برای بازدید آپارتمان بروید و به خوبی تمام جوانب آن را بررسی کنید. نورگیر بودن و جهت گیری ساختمان یکی از مسائل حائز اهمیتی است که باید در انتخاب خود لحاظ کنید.همچنین از وجود کمد دیواری به اندازه ی کافی و انباری مطمئن شوید تا هنگام جای دهی وسایلتان به مشکل برنخورید.

هنگام بازرسی خانه مطمئن شوید که هیچ قسمتی از خانه از جمله دیوار ها،سقف یا داخل کمد دیواری رطوبت نداشته باشند. در صورت وجود هرگونه خرابی در تاسیسات یا شیرآلات و یا هرگونه خرابی دیگر با صاحب ملک راجب آن صحبت کنید و راجب تعمیرش به توافق برسید.وجود کابینت به اندازه ی کافی نیز مزیتی غیرقابل انکار برای هر خانه ای محسوب میشود.

مشارکت ساخت در پونک

مشارکت ساخت در پونک برای ساخت‌ بسیاری از کسانی‌ است که در خانه‌ های قدیمی و کلنگی زندگی می‌ کنند و توانایی مالی برای تخریب و ساختن ساختمان جدید را ندارند ، پیشنهاد بسیار خوبی برای آنها است که مشارکت ساخت به صورتی است که قبل هر اقدام هرکاری باید با طرفین قرار دادی را تنظیم کرد که طبق آن قرارداد نیز عمل کنیم .مشارکت ساخت  به پروژه های ساختمانی از جمله صاحبان ، توسعه دهندگان ، وام دهندگان ، پیمانکاران عمومی و … بستگی دارد که مشارکت ساخت در پونک به بررسی قرارداد ها ، مذاکره و دستیار زمان واقعی  یک شرکت حقوقی که متخصص در حل و فصل مسائل مربوط به ساخت و ساز است و می تواند برای آماده سازی و مذاکره برای طیف گسترده ای که در قراردادها بین مالک و سازنده قرار داده است بستگی دارد .

برای مطالعه بیشتر در مورد  خرید و فروش آپارتمان در پونک روی لینک سبز کلیک کنید .

سرمایه گذاری در ملک

معمولا سرمایه‌ گذاران با شناسایی ملک‌ های کلنگی و یا قدیمی  سعی می ‌کنند از خانه‌هایی که حیاط‌ دار قدیمی هستند آپارتمان‌های چند طبقه و یا چند واحدی بسازند که مشارکت ساخت در پونک یکی از بزرگ ترین سرمایه گذاران در آن منطقه معرفی شده است . جزییات این مشارکت ساخت در پونک به صورت این است که نسبت به ارزش زمین ، متراژ، منطقه و نوع مصالحی که قرار است در ساختن ساختمان استفاده شود تغییر می کند . عرف در بازار به این صورت است فردی که زمین خود را در اختیار سازنده قرار می‌ دهد و سازنده ، تعهد می‌دهد که مبلغی برای ساختن آپارتمان ‌روی زمین سرمایه ‌گذاری کند و به نسبت میزان سرمایه آورده شده که بر اساس آن توافق صورت می‌ گیرد ، مالک و سازنده در آپارتمان‌های ساخته شده سهم دارند .

مشارکت ساخت در پونک

مشارکت ساخت در پونک

معامله سرمایه گذاری در ملک

این نوع معامله و توافق برای طرفین سودآور است. زیرا ارزش افزوده حاصل از ساخت ، مبلغ قابل توجهی خواهد بود برای سازنده و مالک بسیار سود آور است و مشارکت ساخت در پونک به این گونه است و اما مشارکت ساخت در پونک امور مالی مانند نگرانی‌ هایی که برای مالک و سازنده به همراه دارد که مالک زمین و سرمایه‌ گذار هر دو به خاطر این مشارکت می ‌توانند در معرض بعضی از آسیب‌های حقوقی قرار داشته باشند . یکی از مهمترین نگرانی‌ها ، نشناخت مالک زمین نسبت به تعهدی که سرمایه‌ گذار برای ساخت درست و اتمام  به موقع پروژه باشد ، بنابراین لازم است قراردادی درست و قانونی بین مالک و سازنده تنظیم و امضا شود تا تصمیم مالکین به مشارکت ساخت در پونک ، پشیمانی به همراه نداشته باشد .

مهم ترین نکته در قرارداد مشارکت

در مورد قرارداد مشارکت ساخت در پونک اولین تعهد مالک آن است که زمین خود را در اختیار مجری قرار دهد و در مقابل ، مجری متعهد می‌شود که مراحل ساخت آپارتمان را با توجه به شرایط  قرارداد اجرا کند ولی قرار دادهای مشارکت ساخت  باهم فرق دارند و همه ی این ها بستگی به متراژ زمین و اداری و یا مسکونی بودن برای ساخت فرق می کند و بستگی به نوع مصالحی که در آنجا به کار می رود دارد و هر یک با توجه به شرایطی گوناگونی هر یک دارند شرایط قرار داد های خود را تنظیم می کنند و این قرار داد بین مالک و سازنده امضا می شود.

مشارکت ساخت در پونک

مشارکت ساخت در پونک

مدت زمان مشارکت ساخت در پونک 

مدت اجرای پروژه مشارکت ساخت درپونک همیشه یکی از مهم ترین اختلافات رایج میان شرکا است . لازم است در نمونه قرارداد مشارکت یک برنامه زمان‌ بندی مشخص شده در نظر گرفته شود تا سازنده پروژه را طبق برنامه پیش ببرد ومعمولاً اجرای پروژه به چند مرحله تقسیم می شود و برای اجرای هر مرحله مدت زمان خاصی را پیش بینی می‌ کنند و برای  دیر کرد هر یک از این مرحله‌ ها جریمه یا ضمانت اجرایی تعیین می شود که اگر طبق قرار دادی که بین مالک و سازنده تنظیم شده است دیر کردی داشته باشد باید جریه ای را باید پرداخت کنند .

تعهد به واگذاری ملک

سرمایه ‌گذاران مشارکت ساخت در پونک نیز نیاز دارند در قرارداد تعهداتی را برای مالک هم نیز قرار دهند که ساده ‌ترین این است که زمین خود را با وکالتی که در یک دفتر خانه تنظیم شده و امضا کند تا سازنده بتواند کارهای اداری مربوط به شهرداری و یا جاهایی که مجوزهای لازم داده می شود را بتواند بگیرد تا بتوانند کار خود را شروع کنند  معمولا شروع قرارداد با گرفتن سند ملک از مالک شروع می‌شود . 

تحویل سند به شرکا چگونه است 

تحویل سند با تهیه یک صورت‌ جلسه کتبی انجام می شود و بنابراین وقتی مالک زمینه آغاز و اجرای پروژه را فراهم کند اگر تاخیری در اجرای پروژه صورت گیرد مالک می ‌تواند طبق شرایطی که تنظیم  شده است از گروه مشارکت ساخت در پونک می تواند خسارتی را دریافت کند البته طبق قرار دادی که بین طرفین تنظیم شده باشد .

مشارکت ساخت در پونک

مشارکت در سفت کاری ساختمان 

مشارکت در سفت کاری ساختمان ، مشارکت در نازک کاری ساختمان ، اخذ انواع مجوزها و پروانه ها جهت انجام کار ، اجرای دقیق و فنی با اکیپ متخصص و مورد تایید سازمان نظام مهندسی ، انجام مشارکت در ساخت با بهترین شرایط کاری ، معرفی پروژه های پربازده و نمونه در سطح کشور جهت سرمایه گذاری ، آماده عقد قرارداد در زمینه اجرای ساختمان سفتکاری و نازک کاری ، تهیه کلیه نقشه های مورد نیاز و اخذ جواز و پروانه در سریعترین زمان ممکن و … است . 

قرار داد مشارکت در پونک 

قرار داد مشارکت در پونک به صورتی است که جهت اجرای پروژه ساختمان همچنین می توانید از پروژه های اجرا شده بازدید کنید و با نوع طراحی معماری ساختمان بکار رفته همچنین طراحی نمای ساختمان و طراحی داخلی و خارجی و کلیه مراحل ساخت از گودبرداری تا نازک کاری ساختمان همچنین سرپرست اجرا و کارگاه و تیم مهندسی و گروه مشارکت ساخت را از نزدیک مشاهده می کنند و به طور کلی خدماتی مانند بازسازی خانه و یا محل کار ، تغییرات کلی و جزئی ساختمان ، ساخت و راه اندازی استخر ، سونا ، جکوزی و… را انجام می دهند که گروه مشارکت ساخت در پونک به همراه مهندسین و پیمان کاران تمامی کارهای تاسیسات مکانیکی و تمامی کارها را به صورت صفر تا صد انجام می دهند .

بازسازي به چه معنا است

مرمت همان بازسازی ساختمان است که از دیدگاه بعضی از کارشناسان ، کلمه ی مرمت را برای احيا کردن بناهای هنری و تاريخی که در معرض تخريب قرار دارند به کار می رود . ولی کلمه ی بازسازی را برای بناهای تاریخی به کار نمی برند بلکه برای مکان های عمومی مانند ساختمان ها ، مراکز خرید ، سینما ها و یا … به کار می برند که گروه مشارکت ساخت در پونک در این حوزه هم نیز مشغول به کار هستند و در بازسازي ممکن است تغييراتی در نوع مصالح مصرفي انجام می گيرد که اين مصالح بنا به تشخيص طراحان و دلايل فنی ، ميزان هزينه ها  و زمان اجرای پوروژه قابل تغیر دادن است .

نحوه مشارکت ساخت در پونک 

طبق قرار دادی که بین مالک و گروه مشارکت ساخت در پونک امضا شده است  انواع باز سازی ساختمان و یا مرمت با مطالعه ی دقیق و علمی انجام می شود که باید با در نظر گرفتن و رعایت ، مقاوم کردن و محکم کردن ساختمان ، سوار کردن تیر آهن های جدا شده از ساختمان ، حفاري براي پي ساختمان ، نوسازي سنگ هاي نماي ساختمان و سفت کاري بخش هاي ترک خورده و … از نکاتی هستند که باید رعایت شود و در قراردادهای مشارکت ساخت در پونک نمی‌ توان از یک مدل قراردادی استاندارد و تیپ برای تمام موارد موجود سخن گفت و حتی اگر چنین قرارداد نمونه ای نیز تهیه شود .

مشارکت ساخت در پونک

 مشارکت در ساخت 

مشارکت در ساخت بستگی به افزایش مقاومت ساختمان ، زیبا سازی ظاهری ساختمان ، بهره مندی از جدیدترین امکانات روز ، ارزش افزوده و سود آوری با مشارکت در ساخت ، بهینه سازی مصرف سوخت و کاهش هزینه های بهینه سازی قطعات قدیمی ، بالا رفتن قدرت نقد شدن در ساختمان بستگی دارد که هر کدام نقش مهمی در مشارکت دارد .

 مزایای مشارکت ساخت در پونک

( افزایش مقاومت ساختمان ) مهمترین مزایای مشارکت در ساخت مقاومت و اسکلت بنای ساختمان ها می باشند که این موضوع در شهر سازی و زیبا سازی شهر اهمیت زیادی دارد و خانه های قدیمی و کلنگی سن بالا خطراتی ناشی از زلزله ، رانش زمین و به دلیل باز شدن چاه های عمیق خرابی هایی را با خود به همراه می آورد که با انجام تخریب ساختمان و یا باز سازی ساختمان از خطراتی که مالکین را تهدید می کند جلو گیری کنید که می توانید از گروه مشاورین ساخت  کمک بگیرید .

خرید و فروش آپارتمان در پونک که از نظر جغرافیایی در غرب تهران قرار دارد توسط املاکی که نزدیک به همان محدوده است انجام میشود به طور کلی خرید و فروش املاک چه در تهران چه در هر نقطه از ایران با عقد قرار داد توسط طرفین در املاک صورت میگیرد که املاک بابت این عقد قرار داد بین هر دو طرفین کمیسیون بابت کار خرید یا فروش خود دریافت میکند. کمیسیون در واقع همان حق الزحمه ای است که صاحب املاک از طرفین دریافت میکند. خرید و فروش ملک اگر در خارج از املاک انجام شود قانونی نیست و اگر هر کدام از طرفین در میان کار منصرف شوند ضمانت نامه ای وجود ندارد بنابراین حتما خرید و فروش ملک باید در املاک انجام شود.شما با مراجعه به سایت همایون مسکن اطلاعات بیشتری را در رابطه با خرید و فروش آپارتمان در پونک بدست خواهید آورد.

برای مطالعه بیشتر در مورد مشارکت ساخت در پونک روی لینک سبز رنگ کلیک کنید . 

مزایای خرید و فروش آپارتمان در پونک

از جمله مزیت خرید و فروش آپارتمان در پونک موقعیت مکانی این منطقه در تهران است . از نظر موقعیت مکانی پونک دارای موقعیت مکانی خوبی است زیرا مرکز تجاری بزرگی مانند بوستان در آن واقع شده است همچنین دارای رستوران و مراکز خدمات رفاهی زیادی است و همچنین هرگونه دسترسی آسان از نظر حمل و نقل قبیل: اتوبوس ، تاکسی ، بی آر تی و … را در خود جای داده است و دارای بوستان نیز می باشد و از لحاظ سطح اجتماعی نیز رتبه بالایی را به خود اختصاص داده است از لحاظ قیمتی هم به مراتب قیمت مناسب تری را نسبت به منطق دیگر تهران دارد .تمام مزیت های این منطقه باعث میشود که منطقه ایده الی برای زندگی شما و خانواده شما باشد.برای خرید و فروش آپارتمان به سایت همایون مسکن نیز مراجعه کنید که اطلاعات جامع و کاملی را در این خصوص دریافت کنید.

خرید و فروش آپارتمان در پونک

خرید و فروش آپارتمان در پونک

قیمت خرید و فروش آپارتمان در پونک

قیمت خرید و فروش آپارتمان در پونک معمولا نسبت به سایر مناطق تهران از قیمت پایین تری برخوردار است. به طور کلی قیمت خرید و فروش آپارتمان در پونک بستگی به چند عامل دارد یکی متراژ یکی موقعیت مکانی و یکی سال ساخت آپارتمان و همچنین لوازمی که در آپارتمان به کار رفته است قیمت خرید و فروش در آپارتمان معمولا متغیر است. در فروش آپارتمان ممکن است که فردی عجله داشته باشد که ملک یا آپارتمان خود را بفروشد در این صورت ممکن است آپارتمان خود را با قیمت پایین تری نیز بفروشد بنابراین به طور کلی خرید و فروش آپارتمان قیمت ثابت و مشخصی ندارد و متغیر میباشد. امروزه با توجه به گران شدن قیمت منازل از جمله آپارتمان خرید و فروش به میزان پایین تری نسبت به سال های گذشته رسیده است اما همچنان بازار خرید و فروش مسکن رونق دارد.

افرادی که واجد شرایط خرید آپارتمان هستند

افرادی که موقعیت خرید آپارتمان را دارند کسانی هستند که در راه کسب و کار املاک و مستغلات هستند. البته این به نظر بسیار واضح است و ممکن است این را زمانی متوجه شوید که تعداد افرادی که قصد فروش کالاها مانند مجتمع های آپارتمانی را دارند به افرادی که علاقه مند به خرید آپارتمان هستند اصلا یکی نیست به طور مثال کسی که برای مدت طولانی در روستا و یا خانه ی ویلایی زندگی کرده است بسیار سخت است که در آپارتمان هایی زندگی کند که قوانین مشخصی دارند. افرادی که احتمالا در موقعیت خرید آپارتمان قرار دارند، توجه داشته باشید که داشتن میزان پولی که می توانیدبا آن مجتمعی که مد نزرتان است را خریداری کند، واقعا معیار قوی برای تعیین اینکه چه مجتمعی را می توانید خرید کنید و چه مجتمعی را نمی توانید خرید کنید است.

خرید و فروش آپارتمان در پونک

خرید و فروش آپارتمان در پونک

نحوه خرید آپارتمان

برای خرید آپارتمان در اولین گام باید این مطلب را مد نظر داشته باشید که چه مقدار میتوانید  هزینه کنید و اینکه با توجه به میزان پولی که دارید آیا میتوانید آپارتمانی که مد نظرتان است را خریداری کنید یاخیر دومین گام این است که در منطقه ای که مد نظر شما است به چندین مشاور املاک جهت مشاوره مراجعه کنید زیرا در املاک فایل های زیادی وجود دارد که مشاوران املاک میتوانند با توجه به میزان پولی که میتوانید هزینه کنید شما را راهنمایی کنند بنابراین مراجعه به املاک و مشاوره گرفتن بهترین راهکار برای خرید آپارتمان می باشد گام سوم جهت خرید آپارتمان این است که شما آپارتمان را از نزدیک ببینید و تمامی امکانات آپارتمان را برسی کنید و در آخر اگر آپارتمان مد نظر بود به املاک جهت عقد قرار داد و خرید آپارتمان مراجعه کنید.خرید و فروش آپارتمان در پونک را اینگونه میتوان انجام داد.

نحوه فروش آپارتمان

فروش آپارتمان معمولا باید توسط سایت های مورد نظر یا املاک صورت بگیرد برای فروش آپارتمان خود شما میتوانید مشخصات آپارتمانتان را که شامل متراژ ، امکانات آپارتمان ، موقعیت مکانی است را در اختیار املاک و سایت های مورد نظر برای فروش ملک خود قرار دهید خرید و فروش آپارتمان در پونک در املاک های محدوده پونک انجام می شود در هنگام فروش آپارتمان باید دقت داشت که حتما در املاک معتبر و با عقد قرار داد انجام شود و حتما قبل از اینکه قیمتی را برای فروش آپارتمان خود تعیین کنید که با تمامی قیمت های املاک و سایت ها مقایسه کنید و در نهایت قیمت صحیحی را جهت فروش ملک خود ارائه دهید.به طور کلی فروش آپارتمان باید در راستای نفع  خریدار و فروشنده صورت گیرد تا هم خریدار از خرید خود رضایت داشته باشد و هم فروشنده از فروش خود رضایت داشته باشد.

خرید ساختمان های آپارتمانی

خرید خانه های آپارتمانی، زمانی بود که مردم در مورد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات فکر می کردند.و آن را به عنوان یک سرمایه گذاری به حساب می آوردند.

بگذارید این دو را در نظر بگیریم.

۱٫ هنگامی که یک ساختمان آپارتمانی را خریداری می کنید، رقابت بسیار کمتری دارید. شما یکی از تنها چند سرمایه گذار در بازار خود هستید.

۲٫ خرید ساختمان های آپارتمانی شما را وادار میکند که پول زیادی را پرداخت کنید . قیمت خرید شما با فروش یکی نیست چون قطعا بعد از چند وقت دچار تورم میشود و قظعا قیمت خانه شما بالا خواهد رفت.

۳٫ اگر هدف شما تبدیل شدن به آدمی ثروتمند است، قطعا خرید و فروش خانه شما را به این هدف با سرعت بیشتری میرساند

۴٫ خرید ساختمان های آپارتمانی به شما امکان می دهد تا به مقادیر کمتری دست یابید، و هزینه های هر واحد کاهش می یابد.

خرید و فروش آپارتمان در پونک

خرید و فروش آپارتمان در پونک

خرید آپارتمان راهی برای سرمایه گذاری

خرید آپارتمان میتواند راه بسیار مناسبی در جهت سرمایه گداری شما باشد به عنوان مثال وقتی که شما ساختمانی را خریداری میکنید و مبلغی را بابت آن میپردازید و شاید تغیراتی را در آپارتمان حاصل کنید همانطور که زمان میگذرد قیمت آپارتمانی که شما خرید کرده اید هم افزایش پیدا میکند و این میتواند یک سرمایه گذاری عالی برای کسانی باشد که قصد خرید ملک دارند اگرچه که افراد بسیاری هستند که از این راه در آمد زایی میکنند و شغل اصلی آن ها به حساب می آید لازم به ذکر است که بدانیم که شغل هایی که بع اصطلاح بیزینس مسکن است بسیار پر در آمد است زیرا اینگونه افراد تعداد زیادی مسکن خرید میکنند و بعد با قیمت های بالاتری به فروش می رسانند سرمایه گذاری در ملک سرمایه گذاری بسیار پر درآمدی است که معمولا افرادی که املاک دارند بیشتر در این زمینه فعالیت میکنند.

موقعیت مکانی پونک جهت خرید آپارتمان

پونک منطقه ای در غرب تهران است که از لحاظ موقعیت مکانی بسیار جایگاه خوبی دارد این مطلب از آن جهت گفته شد که هم مراکز خرید و فروشگاه نزدیک به این محل فراوان یافت میشود و هم از نظر رفت و آمد به مرکز شهد تمام وسایل نقلیه مورد نیاز را دارد . بوستان پاساژی است که در پونک واقع شده است و دارای مرکز خرید های فراوان است بنابراین اگر قصد خرید آپارتمان در پونک را دارید مطمئن باشید که گزینه ی درستی را انتخاب کرده اید.

 

شرح فروش شغل اداری

دستیار اداری فروش بخش پشتیبانی فنی و مذهبی را برای بخش فروش یک شرکت یا سازمان بزرگ فراهم می کند. مسئولیت های ضبط شامل موارد زیر می باشند: گزارش فروش و هزینه، پایگاه های الکترونیکی و پیشنهادات فروش برای مشتریان احتمالی. دستیاران اداری همچنین جلسات را برنامه ریزی می کنند و اطمینان حاصل می کنند که نمایندگان فروش در این زمینه با کارکنان دفتر خانه تماس می گیرند. اکثر فروشندگان اداری فروش یک هفته کار تمام ۴۰ ساعته را انجام می دهند و به طور مستقیم به مدیریت بخش فروش گزارش می دهند، هرچند که مستقل با حداقل نظارت کار می کنند. دستیارهای اداری فروش ممکن است از طریق ارتقاء به موقعیت های دیگر با افزایش مسئولیت درون شرکت پیشرفت کنند

 

خرید و فروش آپارتمان در پونک

خرید و فروش آپارتمان در پونک

الزامات فروشندگان اداری فروش

اگرچه یک دیپلم دبیرستان ممکن است برای یک موقعیت دستیار اداری در سطح ابتدایی کافی باشد، گزینه های بیشتر استخدام برای افرادی که برنامه آموزشی حرفه ای ۱-۲ ساله را پوشش می دهند که مهارت های اداری پایه را کامل می کنند، باز است. مدارس حرفه ای و کالج های محلی برنامه های گواهینامه و دیپلم را در پشتیبانی اداری و مدیریت اداری ارائه می دهند که عبارتند از آموزش در ارتباطات بین فردی، پردازش متن و نوشتن کسب و کار، علاوه بر برنامه های کاربردی نرم افزاری برای پایگاه های داده، صفحات گسترده و نشر دسکتاپ.

 

کارفرمایانی که مسئولیت های پیچیده تر و مدیریتی خود را برای کمک های اداری به فروش می رسانند ممکن است برای متقاضیانی که دوره تحصیلی معتبر ۴ ساله را در هر دو مطالعه تجاری یا یک رشته مرتبط با صنعت شرکت به پایان برسانند، نگاه کنند. معاون اداری فروش همچنین می تواند از آزمون بین المللی انجمن حرفه ای اداری برای تبدیل شدن به یک حرفه ای اداری معین (CAP) باشد.

 

در حالی که یک مدرک دیپلم یا مدرک کارآموزی آموزش ابتدایی فراهم می کند، دستیارهای اداری فروش بیشتر از آموزش و مهارت های پیشرفته خود را از طریق کار با دیگر کارکنان و فروشندگان تجهیزات و نرم افزار به دست می آورند. کارگاه های آموزشی و برنامه های آموزشی مستمر آنلاین شامل تکنولوژی و نرم افزار اداری جدید، از جمله سیستم های ذخیره سازی اطلاعات، بسته های سخت افزاری و نرم افزاری است که باعث افزایش کارایی عملیات تجاری می شود. تجربه در زمینه خدمات مشتری، همراه با داشتن قضاوت صحیح، اختیار و ابتکار عمل برای مدیریت فرایندهای سازمانی مفید است.

خرید و فروش آپارتمان در پونک

خرید و فروش آپارتمان در پونک

اطلاعات شغلی

آموزش و پرورش مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک دستیار اداری فروش متفاوت است بسته به کارفرما و وظایف مورد انتظار دستیار. در حالی که برخی از موقعیت های مقدماتی ممکن است فقط به دیپلم دبیرستان نیاز داشته باشند، ممکن است بعضی از آنها نیاز به نامزدی برای تحصیلات حرفه ای، گواهی نامه یا دیپلم کالج داشته باشند

خرید در “محل مناسب در زمان مناسب”

دو قانون برای خرید و فروش آپارتمان: چند بار شنیده اید که گفت: “سه چیز مهم مهم برای یادآوری زمانی که سرمایه گذاری در املاک و مستغلات محل، مکان، محل” است؟ یا، “اگر امروز ۱۰ سال پیش این ملک را خریداری کردم، امروز می خواهم یک میلیونر باشم. دانستن اینکه چه موقع و چه کجا خرید نه تنها کلید تأمین سرمایه گذاری املاک است، بلکه کل سرمایه گذاری است.

دقت کنید “وقتی که همه در حال  فروش محصولات  هستند، خرید کنید.” این بیانیه ساده، سنگ بنای فلسفه سرمایه گذاری ما را نشان می دهد. هنگام خرید، پیدا کردن که در آن همه فروش می کند، منطقه را ارزیابی می کند و بهترین معامله را ممکن می کند. زمانی که همه افراد دیگر در حال خرید هستند، فروش کنید. در شرکت های دولتی این استاندارد عملیات استاندارد ما است

 

خرید و فروش آپارتمان در پونک

خرید و فروش آپارتمان در پونک

تصمیم گیری در مورد قیمت آپارتمان

اگر شما یک آپارتمان را به فروش می رسانید، تصمیم می گیرید که به جذب مشتریان به قیمت مناسب دست پیدا کنید، بلکه مطمءن حاصل کنید که سود کسب کنید. در سال های اخیر، به طور متوسط قیمت یک آپارتمان ۱۰-۲۰ درصد افزایش یافته است. کلید تجزیه و تحلیل بازار و درک قیمت هایی است که دیگران آپارتمان خود را به فروش می رسانند.

اگر شما به فروش اداری در پونک یا هر منطقه ی دیگری فکر میکنید بهتر است که راجب برخی از مسائل مانند قوانین و شرایط بین فروشنده و خریدار،تعیین قیمت درست و اصولی و شیوه های درست بازاریابی جهت پیدا کردن مشتری خوب اطلاعات کسب کنید. ما در این مقاله به شما در زمینه ی فروش اداری در پونک کمک خواهیم کرد. همچنین شما باید سعی کنید یک مشاور املاک مطمئن را انتخاب کنید که در این پروسه به نحو احسنت شما را راهنمایی کنند.همچنین به فروش اداری در پونک در اسرع وقت کمک کنند و یک قیمت اصولی را بدین منظور لحاظ کنند.

برای مطالعه بیشتر راجب مقاله ی اجاره آپارتمان در جام جم همت روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

علت فروش اداری در پونک


ممکن است شما در موقعیتی قرار گرفته باشید که نیازمند یا مجبور به فروش دفتر  اداری خود هستید.فروش ملک تجاری کمی پیچیده تر از فروش ملک مسکونی است. البته، ذهنیت متفاوتي وجود دارد – هنگام خرید یک ملک مسکونی، تأثیرات عاطفی و سلیقه ای نیز در تصمیم گیری وجود دارد،در حالی که درمورد ملک تجاری باید گفت که،یک نوع سرمایه گذاری و یک مولد درآمد نیز به حساب میاید. 

دلایل زیادی ممکن است برای فروش اداری در پونک وجود داشته باشد که شما را به سمت  فروش دفتر خود سوق داده باشد. شاید شما بازنشسته شده اید،در حال حرکت و جا به جایی هستید و یا فقط نیاز به بودجه دارید. زندگی می تواند تغییرات غیر منتظره ای را پیش پای شما قرار دهد که این کاملا قابل درک است. به هر دلیلی، یک مشاور املاک باید به شما کمک کند تا دفتر اداری خود را در اسرع وقت به فروش برسانید زیرا این افراد برای  کاهش استرس در این روند به شما کمک میکنند، بنابراین شما می توانید روی چیزهای مهم تر تمرکز کنید.

 

فروش اداری در پونک

فروش اداری در پونک

 

 

نگرانی های فروش واحد اداری

 

ممکن است که شما هنگام فروش اداری در پونک، با نگرانی ها و اضطراب هایی روبرو شوید.مثلا دفتر اداری شما فرسوده شده است یا نیاز به تعمیرات خاصی دارد و شما فکر میکنید که بخاطر هزینه های بالا کسی مایل به خرید آن نخواهد شد. یا ممکن سات فکر کنید که  دفتر من خیلی کوچک است و ممکن است کسی به آن نیاز نداشته باشد یا اینکه دفتر من در مرکز شهر نیست، آیا کسی آن را خریداری خواهد کرد؟باید گفت پاسخ مثبت است. هر کس نیازهای و الزامات مختلفی برای کسب و کار خود دارد و ما می توانیم این را تضمین کنیم که فضای شما حتما برای کسی مناسب خواهد بود.

شما میتوانید اینکار را به مسکن همایون بسپارید. ما یک فرآیند خرید و فروش بدون زحمت را به شما ارائه می دهیم که در قالب زمانی که شما نیاز دارید تحویل داده می شود. تجربه گسترده ما بدان معنی است که ما کاملا می دانیم که دفتر شما بسیار منحصر به فرد است و در نتیجه ما به شما ارائه یک پیشنهاد نقدی منصفانه بر اساس ملکتان میدهیم.

 

بازاریابی برای فروش اداری در پونک

 

ایجاد یک فضای بازاریابی تجاری جهت فروش اداری در پونک می تواند یک کار دشوار باشد. بسیاری از عوامل مختلف به موفقیت فروش شما کمک میکند. عواملی مثل امکانات دفتر کار، قیمت مناسب،موقعیت خوب مکانی و…که در ادامه راجب آن بحث خواهد شد.اما نباید تاثیر بازاریابی میان مشتریان را نادیده گرفت.اگر دفتر کار شما دارای بهترین امکانات و موقعیت نیز باشد اما شما از فرایند بازاریابی و قیمت گذاری درست آگاه نباشید،نمیتوانید فروش مفیدی داشته باشید.

انتشار آگهی جهت فروش اداری در پونک 

 

برای فروش اداری در پونک از فضای آنلاین و اینترنتی کمک بگیرید. اطلاعات و ویژگی های دفتر کار خود را در سایت ها و برنامه های فروش مجازی به انتشار بگذارید تا روند بازاریابی شما اندکی تند تر شود. همچنین اگر ملک تجاری شما دارای ویژگی ها، امکانات ،تخفیف و مزایای منحصر به فردی نسبت به سایر املاک هم سطح خود باشد، فضای اینترنت کمک زیادی برای به چشم آمدن و دیده شدن این تفاوت در مقایسه با سایر املاک میکند. چرا که مشتریان میتوانند همزمان چندین ملک را باهم ببینند و مقایسه کنند و بهترین تصمیم را در آن واحد بگیرند. بنابراین این قدم مهمی جهت فروش اداری در پونک به حساب میاید.

 

فروش اداری در پونک

فروش اداری در پونک

ارتباط موثر با مشتری

 

بعد از تماس مشتریان و بازدیدشان از واحد اداری تان، شما باید ارتباط موثر و بسیار قوی با آنها برقرار کنید. و دائما با آنها در تماس باشید و به آنها در روند تصمیم گیریشان کمک کنید. این را در نظر بگیرید که خرید یا اجاره املاک تجاری یک شبه اتفاق نمی افتد. اغلب اینکه یک خریدار بالقوه در مورد خرید یک ملک تحقیق و جستجو کند،وقت می گیرد. اغلب ممکن است این روند روز ها هفته ها و یا ماه ها طول بکشد. بنابراین باید صبور و زیرک باشید. این هم بخشی از روند است. یک شرکت یا سازمان ممکن است حتی پس از خرید یک ملک بیشتر از یک سال از انتقال به یک فضای اداری جدید جلوگیری کند، بنابراین مهم است که با آن ها در تماس باشید.

 

قیمت فروش اداری در پونک

محله ی پونک یکی از محله های غربی استان تهران میباشد که به علت بسیاری از مسائل فروش اداری در پونک،از روندی پرسرعت برخوردار است. زیرا این محله دارای دسترسی بسیار خوبی به محله های اطراف و مرکز شهر میباشد. باوجود راه‌اندازی متروی صادقیه دسترسی به مرکز شهر آسان‌ صورت می‌گیرد و همین امر هم روی افزایش بهای مسکن و مراکز تجاری اداری اثر گذاشته است.با این حال وجود مراکز تجاری متعدد و مترو موجب افزایش بار ترافیکی و اختلال در رفت و آمد نشده است و تقریبا منطقه ی ساکتی تلقی میشود. بنابراین برای یک فضای اداری بسیار مناسب است.
همچنین منطقه ی پونک دارای آب و هوای خوب، تعدد فضاهای سبز ،زیاد بودن امکانات، ساختمان های نوساز ،کوچه ها و خیابان های پهن، ترافیک کم ،جمعیت متوسط و امکانات رفاهی بسیاری میباشند که همگی زمینه ی فروش اداری در پونک را فراهم میسازند.مبانی مدیریت شهری در این منطقه بسیار رعایت شده است.ساختمان‌های اداری و مسکونی نیز بخاطر اینکه اکثرا یکی دو‌دهه اخیر و تازه ساخته شده‌اند مباحث مقاوم‌سازی به نسبت سایر نقاط تهران بیشتر رعایت شده است.
فروش اداری در پونک

فروش اداری در پونک

مراحل فروش اداری در پونک

هر فردی که قصد خرید اداری در پونک یا هر منطقه ی دیگری را دارد باید با مجموعه ای از قوانین خرید و فروش آشنا شود و از آنها در معامله ی خود استفاده کند. وقتی بحث عواطف و سلایق از خرید واحد تجاری خارج می شود، فرد می تواند به جای اندیشه های عاطفی از تفکر منطقی و عاقلانه استفاده کند.بعد از طی کردن پروسه ی پسند و انتخاب ملک تجاری تان توسط خریدار، شما باید یکسری مراحل قانونی را طی کنید که حتما حواستان باشد تا خلالی در طی این مراحل وارد نشود که شما را متوجه ضرر خاصی بکند.

 

قول نامه یا مبایعه نامه

 

مرحله ی دوم عقد قول نامه یا مبایعه نامه میباشد.  اگر بخواهیم تفاوتی بین این دو قائل شویم باید گفت که قول‌نامه جنبه ی حقوقی ندارد و چنانچه بین دو طرف معامله اختلافی پیش بیاید و به دادگاه مراجعه کنند، قول‌نامه برای دادگاه قابل قبول نخواهد بود؛ اما مبایعه‌نامه از نظر قانونی قدرت کافی دارد و می‌توان در صورت نیاز از آن برای مسائل قانونی استفاده کرد. در قولنامه یا مبایعه نامه هنگام فروش اداری در پونک، تمام مشخصات فروشنده و خریدار قید میشود.

فروش اداری در پونک

فروش اداری در پونک

دریافت کد رهگیری

 

مرحله ی دوم دریافت کد رهگیری میباشد.این کد برای جلوگیری از هر نوع کلاهبرداری مانند فروش یک خانه به چند خریدار، مشاورین املاک بعد از توافق درباره‌ی مبایعه‌نامه در سیستم‌های جامع املاکشان ثبت میکنند. در این مرحله مشخصات فروشنده، خریدار و ملک در سیستم ثبت شده و کد رهگیری صادر میشود. این سیستم طوری تنظیم شده است که در صورت بروز هرگونه تخلف و فروش ملک به چند نفر دیگر پیغام خطا میدهد. درواقع صدور کد رهگیری به معنای ایمنی معامله و از مراحل ضروری انتقال سند است. 

 

فروش اداری در پونک

فروش اداری در پونک

مرحله ی آخر و انتقال سند

جهت فروش اداری در پونک باید در تاریخ ذکر شده در مبایعه نامه در دفترخانه باشند و تمام مدارک لازم را در اختیار داشته باشند، همچنین فروشنده باید تمام مدارکی که از دفترخانه دریافت کرده است را همراه داشته باشد. با توجه به تاریخی که در مبایعه‌نامه ذکر شده است، خریدار و فروشنده باید در دفترخانه حاضر شوند. همچنین فرد فروشنده باید همه مدارک را با خود به‌همراه داشته و کنار آن پاسخ استعلام‌هایی را که از شهرداری، دارایی و بیمه گرفته است به دفترخانه بدهد.

 

خرید و فروش ملک

 

خرید و فروش ملک، حتی در این شرایط اقتصادی، می تواند برای بسیاری در طول زمان بسیار موفقیت آمیز باشد. مهم نیست که شما با پول آن ملک به دنبال سرمایه گذاری در کار یا ملکی دیگر هستید و یا قصد پس انداز کردن آن را دارید، به هرحال اگر اندکی هوشیار و زیرک باشید می توانید در معامله های حساس و آینده ساز،همواره برنده باشید.

 

مدیریت فروش

در زمینه مدیریت فروش باید بدانیم که مدیران میتوانند مشکلاتی داشته باشند و اشتباه کنند . این کاملا طبیعی است در تمام سازمان ها و از این رو فروشندگان باید همیشه توجه داشته باشند و در پی اصلاح انها باشند .همچنین ممکن است مشکلی در زمینه لجستیکی وجود داشته باشد که به موجب آن رقم فروش شما ممکن است به حساب شما اعتبار نداشته باشد.یا اینکه مشتری پرداخت نکند یا فراموش کند یا ممکن است فراموش کرده باشید که در فرم ورود به سیستم وارد شوید.

 

فروش اداری در پونک

فروش اداری در پونک

فروش اداری

وقتی که اشتباهی صورت گرفت و گزارش فروش منتشر شده بود ، تا چند هفته بعد از ان میتوانید اصلاحات لازم را انجام دهید و اعتبارات از دست رفته ی خود را باز گردانید. کاملا طبیعی است که شما همیشه تحت فشار برای بستن فروش خود قرار می گیرید و علاوه بر این شما همواره در خدمت مشتری خود هستید که ان را جذب کنیدو باید در مقابل سوال هایش پاسخ گو باشیدشما برای فروش به سختی کار کرده اید و بنابراین شما سزاوار دریافت  هزینه تلاش های خود هستید. اما پس از آن فقط کمی سازماندهی و نظم و انضباط طرفین لازم است به طوری که شما پول خود را در زمان مناسب دریافت کنید.

 

معاون فروش اداری

در واقع معاون فروش اداری  ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین کارت اعتباری بین المللی مبتنی بر اینترنت است  –  یک معاون فروش با جذب مشتری های بیشتر پورسانت دریافت میکند ولی در این کار دنبال افرادی با هوش و با انگیزه با مهارت های استثنایی برای مدیریت، ایجاد و بستن سوالات حساب های جدید بازرگانان هستند .و به یک تیم خدماتی که در سطح بین المللی شناخته شده است، به یک محیط سرگرم کننده و سریع برای کار فروش نیاز است.

بررسی جوانب فروش

اگر شرکتی مانند سایر شرکت ها دارید، تفاوت های زیادی در میزان فروش و حجم فروش بین افراد فروش بالا و پایین شما وجود دارد. بعضی از محصولات و یا خدماتی که شرکت شما توضیع میکند ممکن است اصلا به فروش نرود . باید بررسی کنید که علت فروش ضعیف چیست و چه کاری می تواند برای افزایش کارایی نیروی فروش انجام شود. نظرسنجی از  نیروی فروش می تواند پاسخ به این و دیگر سوالات مهم را ارائه دهد

 

فروش اداری در پونک

فروش اداری در پونک

شرح فروش شغل اداری

دستیار اداری فروش بخش پشتیبانی فنی و مذهبی را برای بخش فروش یک شرکت یا سازمان بزرگ فراهم می کند. مسئولیت های ضبط شامل موارد زیر می باشند: گزارش فروش و هزینه، پایگاه های الکترونیکی و پیشنهادات فروش برای مشتریان احتمالی. دستیاران اداری همچنین جلسات را برنامه ریزی می کنند و اطمینان حاصل می کنند که نمایندگان فروش در این زمینه با کارکنان دفتر خانه تماس می گیرند. اکثر فروشندگان اداری فروش در یک هفته ۴۰ ساعت کار  را انجام می دهند و به طور مستقیم به مدیریت بخش فروش گزارش می دهند، هرچند که مستقل با حداقل نظارت کار می کنند. دستیارهای اداری فروش ممکن است از طریق ارتقاء به موقعیت های دیگر با افزایش مسئولیت درون شرکت پیشرفت کنند

 

اجاره آپارتمان در جام جم همت

در این زمان معمولا کار کردن و خرید خانه امری دشوار است و احتمالا شما مجبور به اجاره آپارتمان در جام جم همت باشید. احتمالا شما مقدار کمی پول در دست دارید و این پول برای خرید یک خانه کافی نیست. اما اصلا نگران نباشید چرا که امکان اجاره آپارتمان در جام جم همت یا هر منطقه ی دیگری برای شما وجود دارد.. شما بایدخانه هایی را جستجو کنید که نه تنها برای بودجه شما مناسب است، بلکه با سلیقه و سبک شما نیز مناسب باشد.

قبل از تصمیم به امضای قرارداد اجاره نامه، چند چیز وجود دارد که بهتر است  راجب آن اطلاعات کسب کنید. اجاره ی خانه امروزه طرفداران زیادی دارد که دلیل این امر، دسترسی آسان به امور مالی است. امروزه تقریبا همه می توانند خانه ای اجاره ای داشته باشند. جدا از مسائل مالی باید گفت همیشه افرادی که به طور مداوم در محل کار و یا به دلیل نیازهای شخصی مجبور به جابجایی  و علاقه مند به اجاره خانه هستند وجود دارد. کسانی که پول نقد کمتری دارند نیز ترجیح می دهند آپارتمان را اجاره کنند.

برای مطالعه بیشتر راجب مقاله فروش اداری در پونک روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

 

اجاره آپارتمان در جام جم همت

اجاره آپارتمان در جام جم همت

 

 

افزایش ارزش ملک برای تسریع اجاره

 

شما میتوانید با اضافه کردن امکانات و ایجاد پیشرفت های جزئی در یک ملک ارزش زیادی را به آن اضافه کنید و همچنین روند اجاره آپارتمان در جام جم همت را تسریع کنید. مستأجر هنگام بازدید از منزل این را درک می کند و بنابراین شما می توانید خانه تان را سریع تر و راحت تر اجاره دهید.

به عنوان مثال، بگذارید بگوییم چنانچه شما ملک خود را بصورت مبله به اجاره میرسانید و قرار است به دانشجویان اجاره دهید.معمولا دانشجویان علاقه مند به فعالیت های ورزشی خواهند بود. بنابراین شما می توانید یک میز پینگ پنگ یا یک جدول اسنوکر به خانه اضافه کنید. این شاید هزینه ی زیادی به شما اضافه نخواهد کرد و کار بسیار ساده ایست اما ممکن است روند اجاره را تسریع ببخشد.

 

اجاره آپارتمان در جام جم همت و کاهش هزینه ها

 

مهم است بدانیم که اگر قصد اجاره آپارتمان در جام جم همت را دارید بسیاری از هزینه های جانبی از دوش شما برداشته خواهد شد. آسیب های جزئی یا مشکلاتی که ممکن است در طول زمان متوجه هر خانه ای شود یکی از باگ های آن محسوب میشود که هنگام اجاره ی منزل این باگ از میان میرود. برخی از شایع ترین این آسیب ها عبارتند از نشت، مشکلات با دیوار معمولی،مشکل در تاسیسات و شیرآلات یا مبلمان آسیب دیده. برطرف کردن تمام این مشکلات در صورتیکه بطور طبیعی و به علت فرسودگی ایجاد شود به عهده ی صاحب خانه میباشد. اما اگر این آسیب ها توسط مستاجر ایجاد شود طبق توافق دوطرف وظیفه ی مستاجر است که آن را برطرف کند.

 

اجاره آپارتمان در جام جم همت

اجاره آپارتمان در جام جم همت

عوامل مرتبط با اجاره آپاتمان

 

اگر شما صاحب ملک هستید و میخواهید آپارتمان خود را اجاره دهید بسیار مهم است که مستاجر مناسب پیدا کنید.زیرا نگهداری درست از امکانات خانه، پرداخت به موقع اجاره، رفتار درست با ساکنین ساختمان و عدم ایجاد مزاحمت ، عدم استفاده ی نادرست از خانه و انجام هرگونه کار غیرقانونی در خانه از ویژگی های یک مستاجر خوب میباشد. اگر مستاجر شما پیش از این در خانه ای در بلوک شما سکونت داشته می توانید از صاحبخانه های قبلی پرس و جو کنید و از آنها بپرسید که آیا این افراد مستاجر دارای ویژگی های ایده آل هستند.

 

امنیت محله ی اطراف خانه

 

در اجاره خانه ها، ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که اطراف آن امن است و در صورتی که شما صاحب کودک هستید،باید محیطی با امنیت و فرهنگ مناسب برای پرورش کودکان انتخاب کنید.بنابراین حتما قبل از اجاره آپارتمان در جام جم همت، به درستی در محله ی اطراف آن تحقیق و جستجو کنید. گرچه اجاره آپارتمان در جام جم همت انتخابی مناسب و عاقلانه است زیرا این برج در موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی قرار دارد.سکونت در این برج باعث می‌شود برای تامین بسیاری از نیازهای روزانه، مجبور به رفت و آمد در سطح شهر نباشید.

 

اجاره آپارتمان در جام جم همت

اجاره آپارتمان در جام جم همت

اجاره آپارتمان در جام جم همت

 

همانطور که گفتیم چنانچه قصد اجاره آپارتمان در جام جم همت را دارید باید بدانید که جهت دسترسی این برج سمت اتوبان همت میباشد که بزرگراه همت، یکی از اصلی ترین اتوبان های تهران است که رفت و آمد ساکنین غرب را بسیار راحت میکند. برج همت از سه سمت دیگر در مجاورت بلوار عدل، خیابان مخبری و خیابان سردار جنگل قرار دارد.

این خیابان‌ها هم همچون اتوبان همت مسیرهای مناسبی را در دسترس ساکنان برج قرار داده‌اند. اگر جهت تفریح و قدم زدن های عصرگاهی دنبال یک تفرج گاه مناسب هستید میتوانید از طریق مسیر بلوار عدل، به پارک پردیسان، بوستان نهج البلاغه و باغ‌وحش واقع در این منطقه به راحتی دسترسی پیدا کنید. این برج در مجموع ۲۵ طبقه داشته و واحدهای مسکونی، تجاری و اداری با متراژهای مختلف جهت اجاره دارد.

 

نیاز های ضروری در اجاره آپارتمان

 

چیز دیگری که باید در نظر بگیرید، منبع تامین انرژی های اساسی خانه است. هر کس در حال حاضر به برق برای انجام کارهای روزانه وابسته است و تامین انرژی پایدار قطعا مورد نیاز است. تقریبا برای تمام وسایل و قطعاتی همچون تلویزیون، مایکروویو، تهویه مطبوع، یخچال، فریزر و کامپیوتر که ما در خانه استفاده می کنیم از برق برای راه اندازیشان استفاده میشود. خانه های اجاره ای باید برق را به خوبی تامین کنید بنابراین همیشه قبل از تصمیم به اجاره ی یک محل، این مسئله را بررسی کنید.

یکی از اجزای ضروری دیگر خانه،تامین آب است. کارهایی که با آب انجام میشود مانند شستن لباس، شستن ظروف و مهمتر از همه سرویس و حمام است. بنابراین بهتر است تاسیسات و سلامت عوامل مربوط به آب را بررسی کنید.

 

اجاره آپارتمان در جام جم همت

اجاره آپارتمان در جام جم همت

قیمت اجاره آپارتمان در جام جم همت

 

شما میتوانید با مراجعه به مشاورین املاک آنلاین یا مشاورین املاکی که بصورت حضوری در این منقطه فعالیت میکنند،راجب قیمت اجاره آپارتمان در جام جم همت تحقیق کنید. در این برج ها انواع واحد های آپارتمانی با امکانات و متراژ های مختلف وجود دارد و نمیتوان قیمت واحدی برای آنها در نظر گرفت. اگرچه از نظر منطقه ای در یک سطح مشترک هستند و عواملی همچون دسترسی ها، امکانات رفاهی،دسترسی به حمل و نقل عمومی و…مشابه هستند اما متراژ ،حق پارکینگ، جهت گیری واحد نسبت به نورخورشید، نوع نقشه و پلان واحد،چند خوابه بودن و سایر امکانات جانبی در تعیین قیمت آنها تاثیر دارد.

 

روند اجاره آپارتمان در جام جم همت

 

این برج دارای ۲۵ طبقه و تعداد واحد بالا میباشد. بنابراین شاید انتخاب هنگام اجاره آپارتمان در جام جم همت اندکی دشوار باشد. اما با کمک مشاورین املاک فعال در این زمینه این روند تسهیل خواهد شد.اما انتخاب واحد تنها قدم اول برای پروسه ی اجاره آپارتمان میباشد. پس از آن شما باید طی قرار های حضوری با مالک پای مذاکره بنشینید. و راجب شرایط و قیمت اجاه صحبت کنید.اگر نسبت به این قوانین آگاهی کافی ندارید، بهتر است قبل از انعقاد قرارداد آن‌ها را مطالعه کرده و یا با افرادی که در این زمینه اطلاعات کافی دارند، مشورت کرده و راهنمایی‌های لازم را از آن‌ها بخواهید.

 

اجاره آپارتمان در جام جم همت

اجاره آپارتمان در جام جم همت

مسائل مهم هنگام انعقاد قرار داد

 

یکی از مسائل مهمی که حتما باید در اولویت راجب آن صحبت شود مدت زمان اجاره میباشد.چراکه مدت اجاره بعد از انعقاد قرارداد امکان تغییر ندارد.اگر هنگام عقد قرارداد از مدت زمان آن اطمینان کافی ندارید، سعی کنید قراردادهای کوتاه مدت یعنی ۶ ماهه ببندید تا اگر بعد از آن بازهم تمایل به ادامه ی سکونت داشتید میتوانید قراردادتان را تمدید کنید. علاوه بر مبلغ اجاره شما باید به فکر هزینه های جانبی همچون شارژ ماهیانه و هزینه‌های مشترک مقطعی نیز باشید و تکلیف آنها را مشخص کنید.

 

نوع قرارداد اجاره 

 

همچنین قراردادهای اجاره معمولا به دو نوع عادی و رسمی میباشند. قراردادهای عادی قراردادهایی میباشند که در یک قولنامه نوشته میشوند که دو نفر تحت عنوان شاهد قولنامه را امضا می‌کنند. همچنین این قولنامه ها در سه نسخه تنظیم می‌شود که یک نسخه از آن نزد مستأجر،یک نسخه نزد مؤجر و نسخه‌ی سوم نزد بنگاه املاک میماند. در صورتیکه قرارداد رسمی قراردادی است که بعد از تکمیل قولنامه در دفاتر اسناد رسمی به ثبت میرسد.

 

اجاره آپارتمان در جام جم همت

اجاره آپارتمان در جام جم همت

اساس محاسبه ی قیمت اجاره 

 

میتوان گفت معمولا محاسبه ی قیمت اجاره ی یک واحد دارای فرمول مشخصی میباشد. و آن درواقع یک پنجم یا یک ششم مبلغ کل خانه است اما ممکن است برخی افراد قیمت اجاره را طبق تورم یا سود بانکی محاسبه کنند و قیمت ها پایین و بالا شود. بهتر است برای اجاره آپارتمان در جام جم همت  یک مشاور املاک معتبر و قابل اعتماد را انتخاب کنید چرا که هم باعث می‌شود تا مبلغ قرارداد طبق اصول و عادلانه تعیین شود و هم نسبت به جنبه‌های حقوقی قرارداد شما را مطلع خواهد کرد. بنابراین اگر آشنایی کافی با روند اجاره آپارتمان ندارید حتما از یک فرد با تجربه کمک بگیرید.

 

راحت بودن جستجو در انتخاب خانه 

 

امروزه پیدا کردن یک خانه برای اجاره راحت است. شما دیگر مسافت های طولانی را طی کنید و بین مشاورین املاک بگردید. شما میتوانید به راحتی در اینترنت و برنامه های مختلف جستجو کنید و با دیدن عکس ها و اطلاعات دقیق در منزل به سادگی دنبال خانه ی مورد نظرتان بگردید. و با یک تماس ساده قرار ملاقات از منزل را تنظیم کنید.

خرید آپارتمان در جام جم همت  مانند خرید خانه در هر نقطه ای از جهان نیازمند دانستن برخی اصول و اطلاعات کلی میباشد. علاوه بر آن شما باید راجب خرید آپارتمان در جام جم همت بطور تخصصی نیز مطالعه کنید تا از درستی خرید در این منطقه مطمئن شوید.اکثر مردم نمی دانند که چگونه میتوانند یاد بگیرند که یک خانه را با ترفند های حرفه ای بخرند،اینکار فقط با مقدار کمی آموزش ساده ممکن است.

رویای همه افراد خانواده خرید یک خانه ی مناسب از هر لحاظ و دارای امکانات است. از طرفی افزایش قیمت ملک در بازار املاک و مستغلات در زمان های اخیر مشهود است. اما خرید یک خانه هوشمندانه نیاز به کمی تلاش محاسبه شده در بخش خرید آپارتمان در جام جم همت است.

برای مطالعه بیشتر راجب مقاله ی اجاره ی آپارتمان در پونک روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

خرید آپارتمان در جام جم همت

 

اگر شما از هر شهروند معمولی در هنگام خرید خانه سوال بپرسید که آنها ترجیح می دهند که بیش از ارزش بازار برای خرید آپارتمان در جام جم همت یا هرمنطقه ای بپردازند یا ارزش بازار را پرداخت کنند، من مطمئن هستم که همه ی افراد ترجیح میدهند که خانه را به قیمت ارزش بازار خریداری کنند.

شگفت آور است، حتی در بازار امروز که قیمت ها بیش از حد افزایش یافته است، فروشنده هنوز هم انتظار دارد در این روند با قیمتی بالاتر فروش کند. علاوه بر این، هنوز هم تعداد زیادی از مردم وجود دارند که فقط بخاطر کمبود آموزش ساده می توانند پرداختی بیش از ارزش بازار را داشته باشند و خیلی بیشتر از آنچه که نیاز دارند پرداخت کنند.

آنچه که این افراد نمی فهمند این است که آنها میتوانند با پولی که می توان در خرید آپارتمان در جام جم همت صرفه جویی کرد میشود مبلمان و دکوراسیونی شیک به خانه اضافه کرد یا حداقل آخرین خانه های جدید خود را با یک استاندارد خوب تزئین نمود.

 

خرید آپارتمان در جام جم همت

خرید آپارتمان در جام جم همت

 

 

 

نحوه ی خرید آپارتمان در جام جم همت

 

آنچه که این خریداران ملک نمی دانند این است که اگر مقدار کمی وقت و تلاش خود را صرف یادگیری خرید خانه از کسانی که تمام وقت آن را انجام می دهند بکنند، مزایای قابل توجهی برای شما رقم خواهد زد.در این راستا، هنگامی که به یادگیری نحوه خرید یک خانه می پردازد، آموزش آن میتواند اندکی به درازا بکشد اما باید صبر و حوصله ی کافی داشته باشید!

یادگیری خرید آپارتمان به طور صحیح، یکی از راه های هوشمندانه برای انجام کارها در قرن بیست و یکم است؛ زیرا دانش ما در نوک انگشتان ما میباشد. شما قطعا به عنوان یک خریدار “دقیق”، استرس را از روند خرید خانه در درجه ی اول برای خود و سپس برای فروشنده حذف می کند و تمام تجربیات خود را درباره خرید خانه به یک تجربه لذت بخش و آسان برای همه تبدیل میکند. فروشندگان خانه هنگامی که مجبورند خانه خود را نشان دهند،سطوح استرس بیشتری دارند که شما می توانید این روند را برای آنها آسان تر کنید.

 

یادگیری شیوه های خرید آپارتمان

 

راه های زیادی برای یادگیری نحوه خرید خانه به روش حرفه ای وجود دارد. هنگام یادگیری نحوه خرید آپارتمان در جام جم همت،کلید اصلی این است افرادی را پیدا کنید که قبلا چندین بار اینکار را انجام داده اند و در آن سررشته دارند. ساده ترین راه برای پیدا کردن این افراد از طریق اینترنت و موتور جستجو میباشد. همچنین مطالعه در اینترنت و یا کمک گرفتن از افراد متخصص که معمولا مشاورین املاک میباشند.

 

خرید آپارتمان در جام جم همت

موارد مهم هنگام خرید آپارتمان در جام جم همت

 

هنگام خرید آپارتمان در جام جم همت قبل از هرچیزی باید تکنیک های مذاکره سریع و آسان و تاثیر گذار را فرا بگیرید.نه تمام دانشنامه، فقط تکنیک های ساده ای که ثابت شده است که کارایی لازم را دارند.همانطور که در بالا ذکر شد، اگر شما بتوانید روند فروش را برای فروشنده نیز آسان تر کنید نتایج بهتری نصیبتان خواهد شد. دانستن چگونگی پیدا کردن خانه هایی که به شما بیشترین تخفیف را می دهد از عوامل مهمی ست که باید در آن سررشته پیدا کنید.

 یادگیری تکنیک های فوق به طرز شگفت انگیزی ساده است و شما می توانید با صرفه جویی در هزینه های بسیار ساده، با استفاده از فرآیند مناسب و دانش کمی، مقدار قابل توجهی در پولتان صرفه جویی کنید.اگر بخواهید به یک خریدار هوشمند تبدیل شوید، به شدت به شما توصیه می کنم که از پدر و مادرتان، بهترین دوست شما، دندانپزشک خود یا مکانیک خودرو خود در این مورد راهنمایی نکنید. هنگامی که به مشاوره تخصصی نیاز دارید، به کارشناسان این زمینه بروید.

خرید آپارتمان در جام جم همت

مزایای آموزش در زمینه ی خرید آپارتمان 

 

بنابراین اگر شما برای خرید آپارتمان در جام جم همت یا هر منطقه ی دیگری جدی هستید و صرفه جویی در هزینه های گزاف برایتان مهم است باید بگوییم این امر امکان پذیر است.بهتر است کمک ها را بدست آورید و  محتاطانه پیش بروید. زیرا دانستن تکنیک های خرید خانه در کمترین قیمت ممکن، یک راز است که ارزش یادگیری را دارد.

به طور خلاصه مزایای آموزش در خرید خانه عبارتند از:

• شما می توانید مقدار زیادی از سرمایه ی خود را برای خرید خانه های بعدی یا اموال دیگر ذخیره کنید؛
• آموزش ها و تکنیک های مورد نیاز بسیار آسان است که برای یادگیری و اعمال ساده ی خرید و فروش استفاده شود.
• داشتن یک تکنیک و داشتن اطلاعات درست باعث میشود فروشنده دید درست تری نسبت به شما داشته باشد؛
• شما با دانستن این روند چگونگی خرید یک خانه را برای خود و فروشنده آسان تر می کنید؛
• در هنگام پیش روی پروسه، خطر پرداخت بیشتر برای خانه را از بین می برید.

 

خرید آپارتمان در جام جم همت

تحقیق درباره ی منطقه ی سکونت

 

 بسیاری از خریداران خانه به علت عدم تحقیق درست راجب منطقه ی مورد سکونت پس از خرید به دام افتاده اند که چرا تحقیقات کافی در محله ای که در آن خانه خریداری می کنند انجام نداده اند. شما باید نه تنها چندین بار املاک را بازرسی کنید بلکه محله را نیز بررسی کنید. مشکلی مانند حیوانات ولگرد با صدای بلند، احزاب پر سر و صدا و خشونت در محله،ترافیک در دسترسی به محله های اطراف،کم بودن امکانات و… چیزهایی هستند که باید به آن توجه داشته باشید.شما تنها با پرس و جو از همسایگان و اشخاص در این منطقه می توانید از این چیزها مطلع شوید.

 برج های جام جم همت در منطقه ی غرب تهران و در نقطه جغرافیایی بسیار خوبی قرار دارد. این برج از یک سمت در مجاورت اتوبان همت است همانطور که میدانید این اتوبان، مسیر مناسبی برای رفت و آمدهای طولانی به مرکز شهر برای ساکنان غرب و الخصوص برج همت خواهد بود. برج همت از سه جهت دیگر هم در مجاورت بلوار عدل، خیابان مخبری و خیابان سردار جنگل قرار دارد. این خیابان‌ها نیز نظیر اتوبان همت مسیرهای مناسبی در دسترس ساکنان برج قرار دارند.

 

امکانات برج های جام جم همت

 

پارک پردیسان، بوستان نهج البلاغه و باغ‌وحش از اماکن تفریحی این منطقه میباشند که برای گذران اوقات ساکنین این محله بسیار مناسب هستند. خرید آپارتمان در جام جم همت انتخاب بسیار مناسبی ست زیرا این برج ها دارای امکانات فوق العاده ای هستند.

اولین مزیت این برج ها سیستم کنترل تردد میباشد که ایمنی ساکنین برج را تامین میکند همچنین دوربین‌های مدار بسته در همه مشاعات و آسانسورهای برج نصب و تعبیه شده است. همچنین این برج ها به علت زیاد بودن طبقاتشان و برای راحتی ساکنین دارای سیستم شوتینگ زباله هستند. استخر،سونا،جکوزی،سالن آمفی تئاتر،سرویس اینترنت اختصاصی و سالن ورزش از دیگر تجهیزات این برج ها میباشند که امکانات بسیار خوبی را در اختیار ساکنین قرار میدهند.

 

خرید آپارتمان در جام جم همت

قیمت خرید آپارتمان در جام جم همت

 

اگر قصد خرید آپارتمان در جام جم همت را دارید میتوان گفت بسیاری از واحدهای مسکونی برج جام جم همت خالی هستند یا ساکنان آن‌ها قصد واگذاری واحد را دارند. راجب قیمت خرید آپارتمان در جام جم همت باید گفت که قاعده خاصی برای قیمت واحد های مختلف در طبقه خاصی از برج وجود ندارد.

اما اگر بخواهیم جمع بندی کنیم میتوان گفت معمولا واحد های میانی که از واحد های تجاری دورتر میباشند نسبت به واحد پایینی که در مجاورت واحد های تجاری هستند دارای قیمت بیشتری میباشند. اما معمولا عوامل تعیین کننده ی قیمت امکانات و مزایای است که هر واحد دارا میباشد. همچنین متراژ نیز بسیار امر تعیین کننده ای است.

امکانات ذکر شده میتواند جهت گیری پنجره های واحد نسبت به نور خورشید، داشتن حق پارکینگ، چند خوابه بودن واحد،داشتن انباری،داشتن حق استفاده از مزایای استخر و سونا و جکوزی بطور رایگان و بسیاری عوامل دیگر میباشد که شما باید برای بهترین انتخاب، بین تمام آپارتمان های موجود در جام جم همت به جستجو بپردازید.

 

خرید آپارتمان در جام جم همت

نهایی کردن خرید آپارتمان 

 

خرید یک واحد آپارتمان در جام جم همت یا هر نقطه ی دیگری به دلیل روند پیچیده، مبلغ پول و هزینه‌های جانبی که باید بابت نقل مکان متحمل شوید، کار بسیار پیچیده و حساسی است. بنابراین برای اخذ بهترین تصمیم در این زمینه حتما اول به خوبی مطالعه کنید سپس با افراد با تجربه و مشاورین مشورت کنید و بعد به خوبی بین واحد ها جستجو و باهم مقایسه کنید.

اگر در نهایت همه ی این کارها تصمیم گرفتید در یکی از واحدهای مسکونی برج جام جم همت سکونت کنید سعی کنید با توجه به بودجه و شرایط موردنیازتان واحدی که کاملا با نیاز های شما منطبق باشد را برگزینید.

 

r

اجاره آپارتمان در پونک نیازمند مطالعه و تحقیق در رابطه با قوانین و ضوابط اجاره خانه در این منطقه و همچنین امکانات رفاهی این منطقه است که در این مقاله راجب آن صحبت خواهیم کرد.اگر میخواهید آدرس خود را بخاطر کار خود یا به خاطر آموزش فرزندانتان یا به هر دلیل دیگری تغییر دهید باید به برخی نکات توجه کنید. اجاره منزل جزء امور بسیار مهم معامله ای تلقی میشود. چرا که عدم تحقیق درست و بی گدار به آب زدن در این مسئله میتواند موجب ضررات بسیاری شود.

 

اگر قصد نقل مکان از یک محله به محله ای دیگر و اجاره آپارتمان در پونک را دارید باید بدانید که ممکن است این محله تا مدتی برای شما نا آشنا باشد. اما مسئله ی حائز اهمیت این است که محل جدید زندگی تان از نظر فرهنگ و امنیت برای سکونت فرزندانتان مناسب باشد.همچنین مسئله ی رفت و آمد خود به محل کارتان،مسیرهای دسترسی به آن و ترافیک صبح گاهی را نیز در نظر بگیرید  سعی کنید بهترین نقطه را برای سکونت برگزینید.

برای مطالعه بیشتر راجب مقاله ی خرید آپارتمان در جام جم همت روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

 

نکات حقوقی در رابطه با کرایه خانه

 

همیشه در هنگام جستجوی خانه های کرایه ای نمونه قرارداد ها و قوانین میان مستاجر و مالک را مطالعه کنید تا با چگونگی آن آشناییت داشته باشید و برای اجاره آپارتمان در پونک، قطعا این اطلاعات به دردتان خواهد خورد.در اینجا به چند نمونه ی این قوانین ساده اشاره میکنیم:

 

۱) اولین قدم مشخص کردن تاریخ شروع و پایان قرارداد میباشد؛ این اتمام قرارداد به این معنی است که مستاجر وظیفه دارد در تاریخ پایان قرارداد ملک را تخلیه و به موجر تحویل بدهد. طبق این قانون مالک حق دارد در صورت عدم تخلیه منزلش حکم تخلیه ی قانونی بگیرد. ۲) موجر نمیتواند تغییری در طول اجاره ی منزلش متوجه ساختمان کند که موجب بهم ریختن آرامش مستاجر شود.

۳) فرد موجر حتما باید مالک خانه و یا وکیل مالک باشد ۴) در منزلی که شما به عنوان مستاجر در آن سکونت دارید در صورت بروز هرگونه مشکلی، تعمیرات اساسی به عهده ی مالک و تعمیرات جزئی به عهده شما میباشد. ۵) قرارداد حتما باید در دو نسخه و با امضای هر دوطرف باشد

 

اجاره آپارتمان در پونک

اجاره آپارتمان در پونک

 

ویژگی خانه های مطلوب جهت اجاره

 

 

اولین ویژگی یک خانه ی مطلوب برای اجاره آپارتمان در پونک، خالی بودن خانه میباشد. این مسئله باعث می‌شود که دغدغه خالی شدن به موقع خانه مورد نظر را نداشته باشید. ممکن است مستاجر قبلی که در خانه سکونت دارد در زمان تخلیه ی خانه بد قولی کند و خانه را سرموعد خالی نکند. مورد بعدی دارا بودن پارکینگ اختصاصی میباشد که اگر شما دارای ماشین هستید باید به این نکته دقت کنید. جنوبی یا شمالی بودن ساختمان است. ساختمان های جنوبی معمولا نورگیری بهتری دارند و ساختمان های شمالی دارای نماهای بهتری هستند.

 

همچنین به تعداد واحد های ساختمان حتما توجه کنید. شاید به نظر برسد که ساختمان های کم واحد بهتر است چراکه راحت تر میتوان آن را مدیریت کرد اما باید گفت که در ساختمان های پرواحد نیز چنانچه مدیریت خوبی مسئول رسیدگی به امور آن باشد مشکلی وجود ندارد.

اما این را هم نمیتوان نادیده گرفت که ساختمان های کم واحد دارای سکوت و آرامش بیشتری است. نوساز و قدیمی ساز بودن خانه را نیز در اجاره لحاظ کنید چراکه خانه های خیلی قدیمی میتوانند با هزینه های تعمیرات، ایجاد مشکل کنند.باید گفت داشتن خط تلفن ثابت یکی از مزایای هر خانه ای میباشد و حتما این موضوع را در انتخاب خانه ی اجاره ایتان لحاظ کنید. در آخر دارا بودن کمد دیواری و انباری مزیت بسیار خوبی برای اجاره ی آپارتمان در پونک محسوب میشود.

 

اجاره آپارتمان در پونک

اجاره آپارتمان در پونک

 

کمیسیون مشاور املاک

 

جهت اجاره آپارتمان در پونک و هنگام عقد قرارداد با مالک، مستلزم پرداخت کمیسیون به مشاور املاک میباشید. طبق قانون یک چهارم مبلغ اجاره سهم مشاور املاک است که از هر دوطرف قضیه دریافت میشود.برخی از مشاوران املاک اقدام به دریافت یک دوم یا یک سوم مبلغ میکنند که رقم بالایی میباشد. حتی ممکن است در مناطق بالاشهر مثل پونک آژانس املاک اقدام به دریافت مبلغ یک اجاره کامل بکند این منصفانه نیست و شما نباید تن بدهید.

 

اما چنانچه بعد از پرداخت کمیسیون متوجه این قضیه شدید، درصورت دریافت رسید از مشاوراملاک میتوانید رسید خود را به اتحادیه ببرید و شکایت کنید.حواستان باشد شما نمیتوانید برای سر باز زدن از پرداخت کمیسیون، بین خودتان و مالک خانه قرارداد دستی تنظیم کنید. چراکه باید برای دریافت کد رهگیری حتما به مشاوران املاک مراجعه کنید. همچنین حواستان باشد که اگر مشاور املاک نقشی در پیدا کردن خانه نداشته باشد جهت ثبت قرارداد و کد رهگیری باید یک هشتم مبلغ اجاره را به عنوان کمیسیون به او بپردازید.

 

قیمت اجاره آپارتمان در پونک

هنگامی که افراد به دنبال خانه می گردند بدون شک یکی از موضوعاتی که اغلب افراد نگران آن هستند قیمت اجاره می باشد. این افراد می توانند از طریق ارتباط با مشاوران املاک اطلاعات دقیقی در رابطه با قیمت اجاره آپارتمان در پونک کسب کنند.همچنین توجه داشته باشید که این مشاوران به صورت اینترنتی و تلفنی در دسترس می باشند.

 

اجاره ی آپارتمان در محله ی پونک

 

 

پونک محله ای در منطقه ی غرب تهران میباشد که در گذشته محل باغ‌های بزرگ و توتستان‌های قدیمی بوده است و دارای آب و هوای خوبی ست. این محله دارای محیطی آرام و امن برای زندگی میباشد و اجاره آپارتمان در پونک از نظر سکونت گزینه ی بسیار مناسبی ست. این محله مزایای زیادی از قبیل دسترسی خوب و آسان به محله های اطراف، مراکز خرید در مجاورتتان و امکانات بسیار با آپارتمان های شیک و نوساز میباشد که میتواند جوابگوی نیازها و انتظارات هر فردی از اجاره آپارتمان در پونک را برآورده کند.

 

قیمت رهن و اجاره آپارتمان در پونک بستگی به مکان دقیق،امکانات آپارتمان از قبیل پارکینگ،آسانسور و…،نوساز و قدیمی ساز بودن و ابعاد آن متفاوت است و شما میتوانید با توجه به بودجه تان ملک مورد نظرتان را بیابید.لازم به ذکر است این محله بیشتر دارای بافت نوساز و خیابان های پهن و عریض میباشد و ویلاهای قدیمی ساخت کمتر به چشم میخورد. بنابراین اجاره آپارتمان در پونک میتواند انتخاب بسیار خوبی باشد.

 

اجاره آپارتمان در پونک

اجاره آپارتمان در پونک

 

شرایط فسخ اجاره بصورت یک طرفه

 

امکان فسخ اجاره آپارتمان در پونک بصورت یک طرفه تحت یکسری شرایط وجود دارد. در صورت عدم انجام هریک از تعهدات قراردادی و عرفی توسط مستأجر، موجر حق فسخ قرارداد را خواهد داشت. صاحب ملک در صورتیکه مستاجرش از ملک استفاده ای جز مورد توافقی بکند،میتواند قرارداد را یک طرفه فسخ کند. مثلا اگر از منزل مسکونی به عنوان دفترکار استفاده شود.

 

همچنین اگر مستاجر به مدت ۳ ماه اجاره خود را پرداخت نکند، موجر این حق را دارد.همچنین اگر در خانه نیاز به تعمیراتی باشد که درصورت عدم تعمیرات باعث آسیب دیدگی خانه شود و مستاجر اجازه تعمیرات به موجر را ندهد،موجر میتواند قرارداد را فسخ کند.

چنانچه مستاجر متوجه شود که امکاناتی که در قرارداد اجاره نامه ذکر شده است در واقع در آپارتمان وجود ندارد میتواند قرارداد را فسخ کند. همچنین اگر در خانه نیاز به تعمیرات خاصی باشد و موجر در زمان تعمیر آن بدقولی کند مستاجر میتواند اقدام به فسخ قرارداد بکند. این ها چند نمونه از حق فسخ یک طرفه قرارداد توسط هر یک از طرفین بود که موارد دیگری نیز در این زمینه وجود دارد. 

راه های دسترسی به محله ی پونک

 

اگر قصد اجاره آپارتمان در پونک را دارید بهتر است بدانید محله پونک از شرق به جنت‌آباد، از غرب به دره پونک، از شمال به حصارک و از جنوب به محله باغ فیض یا بزرگراه شهید همت محدود می‌شود. خیابان های اصلی پونک میتوان به میرزابابایی، اشرفی اصفهانی، شهید مخبری (گلستان)، سردار جنگل، همیلا، بلوار عدل، خیابان زیتون، المهدی، چمران و بلوار کمالی اشاره کرد. همچنین جهت دسترسی به محلات اطراف نیز بزرگراه‌های شهید همت، شهید حکیم، نیایش و ستاری را میتوان نام برد.

 

افرادی که از وسایل حمل و نقل عمومی نیز استفاده میکنند نباید نگران باشند چرا که خط ۱۰ اتوبوس تندرو که از میدان آزادی شروع و به دانشگاه علوم تحقیقات منتهی میشود از این محله گذر میکند. ایستگاه های تاکسی نیز در اکثر نقاط تهران قابل دسترس هستند.  اگر قصد استفاده از مترو را نیز دارید در ایستگاه صادقیه پیاده شده و با تاکسی به پونک بروید.

 

اجاره آپارتمان در پونک

اجاره آپارتمان در پونک

امکانات و اماکن تفریحی محله پونک

 

برای اجاره آپارتمان در پونک نگران بحث امکانات آن نباشید. در این محله امکانات فراوانی وجود دارد که میتواند عمده نیازهای شما را پوشش دهد. و همین مسئله این محله را محل مناسبی برای زندگی کرده است. در این محله علاوه بر مدارس فراوان دخترانه و پسرانه در مقاطع مختلف، دانشگاه علوم تحقیقات نیز وجود دارد..

 

این محله دارای مراکز خرید معروف و جذاب است. مرکز خرید تیراژه و بوستان علاوه بر مغازه های مختلف که برای خرید بسیار مناسب میباشند،برای تفریح و گذران یک بعدازظهر خوب،گزینه ی عالی برای ساکنین این محله و محله های اطراف است و اجاره آپارتمان در پونک،خیال شما را از بابت دسترسی به تمام امکانات راحت میکند.

 

همچنین بوستان نهج البلاغه با وسعت ۳۵ هزار متر مکعب و طبیعت زیبایش محل مناسبی برای گذران اوقات فراغت ساکنین این محله میباشد رودخانه ی پونک از پایین این بوستان میگذرد و شما امکان دوچرخه سواری، قایق سواری و بازی کودکان را در اختیار دارید. به عنوان آخرین مکان تفریحی شاخص نیز میتوان به پردیس سینمایی زندگی اشاره کرد که دارای ۵ سالن نمایش است. بعد از اجاره ی آپارتمان در پونک، از بابت تهیه ی مایحتاج روزانه  تان نیز هیچ نگرانی نداشته باشید. چرا که فروشگاه های زنجیره ای بزرگ، سوپرمارکت ها و تره بار های زیادی در جای جای خیابان ها به چشم میخورد.