رهن آپارتمان در جام جم همت و یا هر منطقه ی دیگری گاهی اوقات پروسه ای طولانی و مبهم است که به عنوان رهن یک خانه جدید نیازمند یک برنامه ریزی مناسب و تحقیق جامع در مورد اطلاعات مربوط به رهن آپارتمان در جام جم همت است.

شما باید طوری برنامه ریزی کنید که منزل جدید متناسب با نیازهای شما و بودجه تان باشد. اگر زمان کافی برای تحقیق و جستجو دارید،حتما حداقل یک ماه قبل با نماینده املاک و مستغلات مشورت کنید. اگر میتوانید خود به تنهایی با جستجو در اینترنت و قرار حضوری با صاحبین ملک اینکار را انجام دهید.

حتما قبل از اقدام به جستجوی خانه و رهن آپارتمان در جام جم همت،برخی نکات را در نظر بگیرید و سعی کنید آنها را رعایت کنید.ما این نکات را در این مقاله بیان خواهیم کرد.

برای مطالعه ی بیشتر راجب مقاله ی دفتر فروش برج جام جم همت روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

مشاور املاک برای رهن آپارتمان در جام جم همت

اولین کاری که باید بکنید این است که یک مشاور املاک خوب در منطقه ی خود جستجو کنید. زیرا مشاور املاک تاثیر به سزایی در امنیت و اطمینان معامله ی شما دارد و درواقع راهنما و مشاور میباشد. شما برای یافتن یک مشاور املاک خوب میتوانید از تجربه ی دیگران استفاده کنید و از افرادی که در آن منطقه و محله ساکن هستند پرس و جو کنید. همچنین می توانید برای رهن آپارتمان در جام جم همت در اینترنت جستجو کنید و ویژگی ها،تجارب و شرایط هر مشاور املاک را به خوبی مطالعه کنید.

رهن آپارتمان در جام جم همت

رهن آپارتمان در جام جم همت

قیمت رهن آپارتمان در جام جم همت

جستجو برای قیمت رهن آپارتمان در جام جم همت مسئله ی مهمی ست که باید حتما به آن توجه کنید. چون ممکن است قیمت های مختلفی که توسط مشاورین املاک و صاحبین ملک ارائه میشود شما را گیج و سردرگم کند. مسلما اگر قیمت رهن آپارتمان در این منطقه پایین باشد بسیار به شما کمک خواهد کرد و شما میتوانید در هزینه های دیگرتان صرفه جویی کنید.

اسباب کشی امری پردردسر و پر هزینه است. بنابراین قیمت رهن آپارتمان در جام جم همت مسئله ای حائز اهمیت است و شما نباید در این مورد بی گدار به آب بزنید.

امکانات رفاهی برای رهن خانه

یکی از نکات بسیار مهمی که باید جهت رهن آپارتمان در این منطقه در نظر بگیرید این است که آپارتمان شما در کدام منطقه‌ از شهر و با چه امکانات و شرایطی قرار دارد. بنابراین در این مواقع  شما باید مناطق را برای خود اولویت‌بندی کنید و سپس با توجه به شرایط و سلایق خود برای رهن آپارتمان اقدام نمایید.

این را به خوبی میدانید که هر منطقه‌ای از شهر دارای برخی مزایا میباشند و در کنار آن ممکن است دارای معایبی نیز باشد که باب میل شما نباشد. اما سعی کنید منطقه ای را انتخاب کنید که بیشترین نزدیکی را به شرایط شما داشته باشد. میتوان گفت برج جام جم همت امکانات رفاهی و شرایط بسیار خوبی برای سکونت در غرب تهران دارد.

رهن آپارتمان در جام جم همت

رهن آپارتمان در جام جم همت

شرایط رهن آپارتمان در جام جم همت

اگر بخواهیم اندکی راجب برج جام جم همت بگوییم باید گفت که این برج در موقعیت مکانی خوبی قرار گرفته است و برای رهن آپارتمان شرایط خوبی دارد. این برج از شرق بزرگراه همت به سمت غرب، ابتدای منطقه سردار جنگل قرار گرفته است. بنابراین میتوان گفت شما در صورت سکونت در این برج میتوانید به دیگر مناطق و محله های تهران از طریق بزرگراه همت که یک بزرگراه شاخص و اصلی است، به راحتی دسترسی پیدا کنید.

برج جام جم همت دارای ۲۵ طبقه میباشد و دارای واحدهای مسکونی،تجاری و اداری در متراژهای مختلف میباشد. این برج بصورت مستقل دارای تمام امکانات داخل خود است و شما در صورت سکونت در این برج مجبور نیستید که برای تامین بسیاری از نیازهای روزمره ی خود مجبور به رفت و آمد و خروج از محدوده ی مجتمع نیستید.

رهن آپارتمان در جام جم همت

رهن آپارتمان در جام جم همت

امکانات رفاهی برج جام جم همت

بعد از مسئله ی رفت و آمد و موقعیت جغرافیایی آپارتمان جهت رهن آپارتمان در جام جم همت باید به مسئله ی وجود مراکز و اماکن رفاهی و خدماتی از قبیل،درمانگاه و بیمارستان،مدرسه، داروخانه، فروشگاه موادغذایی، بانک و … توجه نشان داد.

میتوان گفت برج جام جم همت در این زمینه در موقعیت خوبی قرار دارد. از بیمارستان های نزدیک سردار جنگل میتوان، بیمارستان امیر المونین، بیمارستان بهمن،بیمارستان لاله،بیمارستان آتیه و… اشاره کرد.

همچنین این منطقه دارای تعداد زیادی مدرسه در مقاطع مختلف میباشد.سایر امکانات از قبیل فروشگاه و تره بار و داروخانه نیز در این محله به وفور یافت میشود. همچنین برای تفریحات روزمره ساکنین این برج میتوانند از فضای سبز بوستان نهج البلاغه جهت گذراندن وقت یا پیاده‌روی‌هایشان استفاده کنند.

رهن آپارتمان در جام جم همت

رهن آپارتمان در جام جم همت

دسترسی های برج جام جم همت

اگر شما شاغل هستید و به هردلیلی مجبور به رفت و آمد روزانه در سطح شهر هستید هنگام رهن آپارتمان، باید به ساعات اوج ترافیک و میزان ازدحام و شلوغی نیز توجه کنید. همانطور که میدانید برج جام جم همت در جوار اتوبان همت میباشد و این اتوبان در ساعاتی از صبح و بعد از ظهر دارای ترافیک سنگین و نیمه سنگین میباشد. همچنین ممکن است نزدیک بودن آپارتمان شما به اتوبان همت که اتوبانی پر رفت و آمد و دارای آلودگی صوتی میباشد در طولانی مدت موجب اذیت شدن افراد خانواده و به خصوص افرادی که تحت مراقبت میباشند اذیت کننده باشد.

بنابراین باید بدانید که علاوه بر تمام مزایای رهن آپارتمان در این منطقه ،شما باید به معایب آن نیز توجه کنید و تمام جوانب را در نظر بگیرید. علاوه بر این شما باید میزان دسترسی این برج مسکونی را به وسایل حمل و نقل عمومی و تاکسی نیز بسنجید.

اگر شما دارای ماشین شخصی نیستید و زمان فاکتور مهمی در شغل شما محسوب می‌شود این مسئله مهم است که در ساعات صبح تاکسی یا وسیله نقلیه ی عمومی در اختیار باشد.شما باید هنگام رهن آپارتمان در جام جم همت به نزدیکی آن به محل کارتان حتما توجه کنید.

امکانات برج جام جم همت

تمام این موارد ذکر شده برای خارج آپارتمان صدق میکرد. اما شما باید هنگام رهن آپارتمان ،به ویژگی ها و شرایط داخل مجتمع و همچنین داخل خود آپارتمان نیز توجه کنید. باید گفت که این برج ها دارای امکانات متعددی میباشد که در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره میکنیم. این برج ها دارای سیستم کنترل تردد میباشند که درواقع امنیت مجتمع را تامین میکند.همچنین در جای جای آن دوربین های امنیتی و مدار بسته نصب شده است.

علاوه بر آن باید گفت که این برج ها به سیستم شوتینگ زباله مجهز میباشند.همچنین ساکنین آن میتوانند از امکاناتی مثل استخر،سونا و جکوزی اختصاصی،سال های ورزشی بسیار مجهز برای خانم ها و آقایان،سرویس اینترنت adsl اختصاصی و سالن آمفی تئاتر میباشد که مزایای فوق العاده ای به حساب میایند.همچنین شما باید قبل از رهن آپارتمان در جام جم همت راجب حق و حقوق خود در استفاده از این امکانات اطمینان حاصل کنید.

رهن آپارتمان در جام جم همت

رهن آپارتمان در جام جم همت

امکانات داخل منزل

پس از بررسی تمام امکانات و شرایط بیرون از آپارتمان، درنهایت باید به همراه یک مشاور املاک مطمئن و راهنما و یا صاحب ملک برای بازدید آپارتمان بروید و به خوبی تمام جوانب آن را بررسی کنید. نورگیر بودن و جهت گیری ساختمان یکی از مسائل حائز اهمیتی است که باید در انتخاب خود لحاظ کنید.همچنین از وجود کمد دیواری به اندازه ی کافی و انباری مطمئن شوید تا هنگام جای دهی وسایلتان به مشکل برنخورید.

هنگام بازرسی خانه مطمئن شوید که هیچ قسمتی از خانه از جمله دیوار ها،سقف یا داخل کمد دیواری رطوبت نداشته باشند. در صورت وجود هرگونه خرابی در تاسیسات یا شیرآلات و یا هرگونه خرابی دیگر با صاحب ملک راجب آن صحبت کنید و راجب تعمیرش به توافق برسید.وجود کابینت به اندازه ی کافی نیز مزیتی غیرقابل انکار برای هر خانه ای محسوب میشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *